Установите расширение «Новости Славянска - 6262.com.ua» для и читайте городские новости первыми Установить!
Новости в Славянске:

Аналитика

Суббота, 18 февраля
Більше 200 правоохоронців забезпечують безпеку населений пунктів Слов’янської оперативної зони

Завдання поліцейських – попередження терактів та диверсій, припинення трафіку нелегальної зброї та вибухівки, затримання осіб, які планують дестабілізувати ситуацію, виявлення наркотичних речовин.

16:0318.02.20171
Четверг, 9 февраля
«Дякую, що живий». Як працює приймальня нардепа Юрія Солода у Слов’янську

Поки триває перерва між пленарними засіданнями Верховної Ради, активісти руху «Сильні громади» вирішили перевірити, як народні депутати працюють у своїх округах. Юрій Солод обраний народним депутатом від мажоритарного виборчого округу № 47 у Слов’янську, Слов’янському та Олександрівському районах.

21:3309.02.2017
Нардеп від Донеччини Олег Недава працює на два фронти?

Аналізуючи роботу народного депутата Олега Недави, координатори Руху «Сильні громади» побачили, що нардеп від Донеччини на своєму сайті публікує новини про роботу обласного осередку партії «Наш край» і бере участь у відкритті приймальні цієї партії. Детальний аналіз діяльності нардепа у 2016 році дивіться нижче.

21:1909.02.20174
Четверг, 1 декабря
Депутатська пара Королевська-Солод зберігає кількадесят мільйонів гривень готівкою

Наталя Королевська і Юрій Солод – відома депутатська пара. Перший депутат пройшов за списками «Опозиційного блоку», а другий в 47 окрузі міста Слов’янська і Олександрівського району Донецької області. Рух «Сильні громади» чи не з перших днів аналізує діяльність і статки народних депутатів, пов’язаних з Донбасом. І з огляду на активність депутатської пари в Донецькій області, ми не змогли їх оминути.

Е-декларації
18:2601.12.201618
Среда, 30 ноября
Карколомний рік місцевого самоврядування Слов'янська

25 жовтня 2015 року у Слов’янську була обрана нова міська рада, яка вперше за останні 90 років має у своєму складі значну політичну різноманітність. Був обраний і новий міський голова Вадим Лях, який разом зі своїми колегами по “Опозиційному Блоку”, завдяки депутатській більшості цієї політичної сили має повну свободу дій для виконання своєї передвиборчої програми. Аналітики руху “Сильні громади” вирішили проаналізувати, що змінилося в роботі місцевого самоврядування Слов’янська за рік, що минув від останніх місцевих виборів.

Річниця
18:4030.11.20166
Среда, 16 ноября
Маєш право знати: найважливіші рішення Слов'янської міськради у листопаді

Аналітики руху "Сильні громади" провели моніторинг знакових політичних подій та найважливіших рішень 17-ї сесії Слов'янської міської ради 7-го скликання, що відбулася 9 листопада. На цій сесії депутатки від "Оппоблоку" утворили нову депутатську групу "Жінки за мир", а фракція “Самопоміч” вимагала справедливості в земельних питаннях. В свою чергу голова фракції “Наш Край” закликав знайти винних у розкраданні майна “Словкурорту”. Окрім цього, депутати прийняли низку рішень, які безпосередньо впливатимуть на життя всієї громади.

Моніторинг влади
23:0016.11.2016
Суббота, 12 ноября
Робота над Статутом громади Слов'янська набирає обертів

11 листопада в Слов'янську відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Статуту міста. Наразі робочою групою, що складається з депутатів міської ради та представників громадськості, опрацьовано вже понад 30 з 52 статей, що містяться в узятому за основу проекті Статуту авторства депутатів міської ради Дмитра Кочукова та Ольги Алтуніної.

18:2512.11.20161
Воскресенье, 6 ноября
Е-декларації слов'янських нардепів: будинки-привиди Олега Недави і автопарк на мільйон

30 жовтня закінчився термін подання електронних декларацій для вищих чиновників та народних депутатів України, коли останні мали задекларувати все нажите посильною і непосильною працею майно. Аналітики руху "Сильні громади" дослідили зміст е-декларацій народних депутатів, обраних від Донеччини. В цьому матеріалі ми розкажемо про статки народного депутата Олега Недави, який, як і більшість представників пострадянських політичних еліт в Україні є надзвичайно заможною людиною та останні 2 роки активно орієнтується на підтримку виборців Слов’янська.

18:4006.11.20163
Вторник, 1 ноября
В Слов'янську саботують оприлюднення відкритих даних

23 жовтня 2015 року Кабінет Міністрів України відповідно до статті 10 Закону України "Про доступ до публічної інформації" затвердив "Положення про набори даних" які підлягають оприлюдненню на сайтах державних органів - розпорядників даних і на спеціальному сайті DATA.gov.ua. На цьому сайті згідно закону від квітня 2016 року має оприлюднюватися вся публічна інформація, всі набори даних, які згідно закону повинні бути доступні громадянам в електронному вигляді. Проте за даними моніторингу руху "Сильні громади" в Слов'янську свої бази даних на сайт вносить лише місцева податкова інспекція.

Реформи в Україні
18:1501.11.20166
Понедельник, 3 октября
Как Россия пытается дестабилизировать Украину

После того, как украинский народ, его армия и государство ценой невероятных усилий остановили российскую операцию "Русская весна" по созданию так называемой "Новороссии" на базе 8 областей юго-востока Украины, которые планировала захватить Россия в 2014 году, проект "Новороссия" был закрыт. Но Россия нисколько не оставила своих попыток демонтировать и уничтожить украинскую государственность. Теперь в ее арсенале - тотальная дестабилизация Украины во всех сферах, где только это удается сделать спецслужбам РФ.

Блог
22:1903.10.201644
Четверг, 29 сентября
Маєш право знати: 8 важливих рішень Слов'янської міськради у вересні

Аналітики руху "Сильні громади" за допомогою нового спеціалізованого веб-порталу "Ваш депутат", на який виводяться дані нової електронної системи поіменного голосування "Віче", що була придбана для Слов'янська Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), провели моніторинг найважливіших рішень 15-ї сесії Слов'янської міської ради 7-го скликання, що відбулася 14 вересня. Кому і де в Слов'янську депутати дали "добро" на встановлення МАФів, які зміни внесли в міський бюджет Слов'янська, на скільки збільшили кількість міських чиновників та які загальноміські Програми затвердили, про це та інше читайте в матеріалі.

19:0329.09.20161
Пятница, 2 сентября
В Славянске заседания рабочей группы по разработке Статута громады превратились в "Санта-Барбару"

2 сентября в здании Славянского городского совета прошло очередное заседание рабочей группы по подготовке, разработке и внедрению Статута территориальной громады города. Заседание началось с активного противостояния члена рабочей группы Михаила Нечипоренко со своими коллегами по рабочей группе. Но все же, несмотря на атмосферу тотального деструктива и перманентных перепалок, рабочей группе удалось проработать и согласовать еще целых 3 из 52 статей ранее принятого за основу Проекта Устава территориальной громады Славянска. Это несомненно является успехом, ведь на предидущем заседании рабочей группе удалось согласовать всего лишь 2 статьи из 52 статей проекта Устава.

23:4002.09.201613
Четверг, 1 сентября
1 сентября нацистская Германия и СССР напав на Польшу начали Вторую мировую войну

1 сентября 1939 года гитлеровская Германия, заручившись поддержкой сталинского СССР, вторглась в Польшу. В ответ Великобритания и Франция, защищая Польшу, объявили войну Германии. 17 сентября, выполняя свои союзнические обязательства перед Адольфом Гитлером, согласно ранее заключенному в Москве пакту Риббентропа-Молотова и секретным протоколам к нему о разделе Европы между СССР и Германией от 23 августа 1939 года, Советский Союз вероломно напал на Польшу, ударив в тыл польской армии. 14 декабря 1939 года СССР был исключен из Лиги Наций как государство-агрессор.

Блог
22:5701.09.201636
ТОП20 новостей
по данным Google Analytics
RSS

Подпишись на наш RSS-канал новостей и будь в центре событий

Рассылка новостей

Читай самые последние новости Славянска в своей электронной почте

Отказаться от рассылки можно нажав на ссылку «Отказаться от рассылки» в полученных письмах рассылки