1 лютого в кіно

кримінал, Великобританія, 2019

Мікі Пірсон, емігрант зі Сполучених Штатів, який закінчив Оксфордський університет, вирішив направити свій блискучий розум на створення неймовірно прибуткової бізнес-імперії. Виробництво марихуани завжди була затребуване, так чому ж не відкрити кілька філій у Лондоні, самому серці Сполученого Королівства. Схема вийшло ну дуже вдалою, пора б і продати її якимось грошовим мішкам із Оклахоми. Ось тут-то Пірсона й наздогнав справжній кримінальний світ Англії з його чарівними джентльменами, кожен із яких хотів би встати на шляху в Мікі. Звичайно ж, будуть і перестрілки, і кілька випадкових вбивств, і нестандартні схема - ці джентльмени вміють вести справи витончено.

боевик, комедия, криминальный фильм, США, 2020

Новые похождения двух детективов Майка Лоури и Маркуса Бэрнетта, призванных стоять на страже порядка Майами. Напарники постоянно попадают в опасные и комичные передряги.анімація, комедія, пригоди, сімейний, фантастика, США, Великобританія, Франція, 2019

Баранчик Шон разом зі своєю отарою часто знаходять собі пригод. Або пригоди знаходять їх, буває й таке. Цього разу їм доведеться зіткнутися зі справжнім інопланетянином на ім'я Лу-Ла. Позаземні яскраві вогні, малюнки на полях пшениці – все як годиться. Вона пролетіла дуже багато світлових років, щоб знайти розумну форму життя... Але життя інопланетянки в небезпеці, адже за нею відразу почала полювання злісна організація. Щоб урятувати нову жахливо допитливу та бешкетну подругу, баранчик Шон разом зі своїми друзями готові допомогти їй знайти свій корабель. Їй треба відправитися додому, адже в цьому світі інопланетянку не чекає нічого хорошого.

триллер, Италия, 2019

Пятнадцать лет тому назад кто-то похитил девушку. Её зовут Саманта Андретти. Сейчас ей 28 лет и она совершенно ничего не помнит. Женщина даже не знает, как она оказалась на больничной койке в палате без окон с переломом ноги. Единственный человек, которого она видит – это некий доктор Грин, профайлер, который ей и рассказал что с ней случилось раньше. Он обещает помочь Саманте во всё разобраться, но для этого ему нужно проникнуть в её разум. Доверять ли ему? В то же время это дело расследует частный детектив Бруно Генко. И он хочет добраться до истины раньше Грина.

військовий, драма, історія, США, Великобританія, 2020

1917 рік, Перша світова війна поки й не думає закінчуватися. У воєнний час на прийняття рішення у вас рідко є години або хоча би хвилини – часом Вам потрібно щось зробити в лічені секунди. Двом молодим солдатам, Шоффілду і Блейку, потрібно зробити неможливе – прорватися крізь ворожу територію, щоб попередити інший батальйон про пастку, у яку вони йдуть. Це по-справжньому смертельна місія, але тільки від цих двох хлопців залежить доля 1600 солдатів. І найбільше Блейк хоче врятувати свого брата, який як раз може загинути в тій пастці. Вони будуть багато ризикувати своїми життями, адже час зовсім не на їхньому боці.

Фільтри