1 лютого в кіно

Кино

Режисер:

Станіслав Капралов

В ролях:

Іванна Сахно, Алекс Хафнер, Тінатін Далакішвілі, Олена Турбал, Тамро Бзіава, Гія Джафарідзе

Мова показу:

українська

Опис:

Приваблива американська пара сноубордистів, любителів фрірайду, відправляється в засніжені гори мальовничій Грузії .. Здається, що їх очікує тільки краса, спокій і насолоду. Але тихе місце насправді розриває на частини безликий вершник, у якого є своя місія. І, на жаль, молода туристка не повинна встати на шляху. Для всіх, хто вирішив дати бій, настає пік страху.

Кино

Режисер:

Пол У.С Андерсон

В ролях:

Мілла Йовович, Тоні Джа, Кліффорд Джозеф Харріс мл., Миган Гуд, Дієго Бонета, Джош Хелман

Мова показу:

українська

Опис:

Лейтенант Артеміс і її солдати з Землі випадково потрапляють в паралельний світ, де живуть різноманітні монстри. Загартовані бійці виявляються в незвичайній ситуації і змушені використовувати всі свої навички, щоб пережити зустріч з фантастичними тваринами. Врятувати їх може тільки загадковий Мисливець, який як ніхто вміє вбивати монстрів.

Кино

Режисер:

Джоель Кроуфорд

У ролях:

Ніколас Кейдж, Райан Рейнольдс, Емма Стоун, Леслі Манн, Пітер Дінклейдж, Кетрін Кінер, Кларк Дьюк, Келлі Марі Трен

Мова показу:

українська

Опис:

Такі харизматичні герої, як члени клану Крудсов, просто не в силах всидіти на місці і сміливо йдуть назустріч самим запаморочливим пригодам, готові відповісти своєю непередбачуваністю і винахідливістю будь-якого виклику долі.

Кино

 Режисер:

Піт Доктер, Кемп Пауерс

В ролях:

Джеймі Фокс, Тіна Фей, Давид Діггс, Філіс Рашад, Анджела Бассетт, Рейчел Хаус, Аліса Брага, Річард Айоаде

Мова показу:

українська

Опис:

Анімація «Душа» від Disney і Pixar знайомить нас з Джо Гарднером, викладачем музики в середній школі, який щиро любить грати джаз. І одного разу йому таки вдається домовитися про виступ на сцені джазового клубу. Однак по дорозі додому в результаті нещасного випадку душа Джо відділяється від тіла і переноситься до місця, в якому душі розвиваються перед тим, як відправитися до новонародженої дитини. І Джо доводиться задуматися над тим, що значить - мати душу.

Кино

Режисер:

Тарас Бенюк

В ролях:

Ірина Бенюк, Володимир Невельський, Ірина Деблюк, Ірма Вітовська

Мова показу:

українська

Опис:

Ліза втрачає бізнес і коханого. Замість Польщі, куди вона їхала на заробітки, дівчина опиняється без грошей і речей в передноворічному гірськолижному курорті Буковель. Тут з нею відбуваються несподіванки, курйози і новорічні дива. Головна героїня знайде тут і любов, і дружбу.

Фільтри