3 березня в кіно

Кино
Режисер:
Мартін Овен
В ролях:
Рафф Лоу, Майкл Кейн, Ліна Гіді, Ріта Ора, Софі Сімнетт, Ноель Кларк
Мова показу:
українська
Опис:
Юний Олівер Твіст живе і промишляє на вулицях сучасного Лондона. Доля зводить юнака з харизматичною Додж, яка працює з професійним злодієм Фейґіном і його божевільної напарницею Сайкс. Вони підбурюють Олівера взяти участь у викраденні безцінної картини.
Кино
Режисер:
Кевін Макдональд
В ролях:
Джоді Фостер, Тахар Рахім, Шейлін Вудлі, Бенедикт Камбербетч, Закарі Лівай, Ленґлі Кірквуд, Корі Джонсон, Міна Раянн
Мова показу:
українська
Опис:
Схоплений урядом США, Мохамеду Ульд Слахі впродовж років животіє в американській вязниці без жодного обвинувачення чи суду. Коли чоловіка покинула остання надія, доля присилає йому двох союзників – адвокатку Ненсі Голландер і її асистентку Тері Дункан.  На шляху до правосуддя вони стикаються з численними перешкодами. Зрештою, завдяки їхнім нетиповим рішенням і доказам, які роздобув грізний військовий прокурор – підполковник Стюарт Кауч, вони розкривають приголомшливу масштабну змову.
Кінофільм
Режисер:
Тім Сторі
В ролях:
Хлоя Ґрейс Морец, Майкл Пенья, Роб Делані, Кен Жонг, Джордан Болджер, Дениел Адегбойега, Камілль Рутерфорд
Мова показу:
украинська
Опис:
Коли Джеррі переїжджає в найдорожчий готель Нью-Йорка напередодні «весілля століття», весільна розпорядниця змушена найняти Тома, щоб здихатись від миші. Та війна між цими двома загрожує знищенням її карєри, весілля і, можливо, самого готелю. Але невдовзі постає ще більша проблема: диявольськи амбітний колега планує змову проти них трьох.
Кино
Режисер:
Дж. Блейксон
В ролях:
Розамунд Пайк, Ейса Ґонсалес, Даянн Віст, Пітер Дінклейдж, Кріс Мессіна, Ісая Вітлок мол., Майкон Блер, Кайла Колфілд
Мова показу:
украинска
Опис:
Побудувавши успішну юридичну карєру, Марла майстерно користується людьми, прикриваючись турботою про них. Вона звикла безкарно обдирати своїх багатих клієнтів за рахунок рідкісної чарівності і чималої частки цинізму. Але її нова підопічна - не така проста, як здається, і солодке життя головної героїні скоро перетвориться на гру на виживання...
Фільтри