13 березня в кіно

Кінофільм
Режисер:
Ніколас Джарекі
В ролях:
Ґері Олдман, Армі Гаммер, Еванджелін Ліллі, Ґреґ Кіннер, Мішель Родріґес, Люк Еванс, Лілі-Роуз
Мова показу:
Українська
Опис:
У центрі сюжету напруженого трилеру «Трафік» – троє головних героїв. Наркоторговець, який займається контрабандою між Канадою і США. Архітекторка, що лікується від наркозалежності та намагається розібратись, чи причетний син до наркоторгівлі. А також університетський професор, що зіштовхнувся з несподіваним відкриттям: схоже, що його працедавець, впливова фармацевтична компанія, намагається вивести на ринок нове знеболювальне, яке «зовсім не викликає залежності»…
Кінофільм
Режисер:
Любомир Левицький
В ролях:
Катерина Файн, В'ячеслав Хостікоєв, Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар
Мова показу:
УкраЇнська
Опис:
Промайнуло чотири роки після останнього скаженого весілля старшої доньки, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків. На нас знову чекає Скажене весілля!
Кінофільм
Режисер:
Дон Голл, Карлос Лопес Естрада
В ролях:
Келлі Марі Трен, Нора Люм, Джемма Чан, Деніел Де Кім, Бенедикт Вонґ, Джона Сяо
Мова показу:
Українська
Опис:
Колись давно у фантастичному світі під назвою Кумандра люди та дракони жили разом у злагоді. Але коли зловісні чудовиська, знані як Друни, почали загрожувати жителям, дракони пожертвували собою, щоб врятувати людство. 500 років потому монстри повернулись, і самотня воїтелька Рая мусить відшукати останнього дракона, щоб зупинити Друнів назавжди. Однак під час подорожі вона дізнається, що для того, аби врятувати світ, магії драконів замало. Потрібна ще й довіра.
Кінофільм
Режисер:
Тім Сторі
В ролях:
Хлоя Ґрейс Морец, Майкл Пенья, Роб Делані, Кен Жонг, Джордан Болджер, Дениел Адегбойега, Камілль Рутерфорд
Мова показу:
украинська
Опис:
Коли Джеррі переїжджає в найдорожчий готель Нью-Йорка напередодні «весілля століття», весільна розпорядниця змушена найняти Тома, щоб здихатись від миші. Та війна між цими двома загрожує знищенням її карєри, весілля і, можливо, самого готелю. Але невдовзі постає ще більша проблема: диявольськи амбітний колега планує змову проти них трьох.
Кінофільм
Режисер:
Тейт Тейлор
В ролях:
Еллісон Дженні, Міла Куніс, Нора Люм, Джиммі Сімпсон, Джульєтт Льюїс, Меттью Модайн, Еллен Баркін
Мова показу:
Українська
Опис:
Сью - відчайдушна домогосподарка. Вона мріє стати відомою, але її ніхто не помічає, поки таємничим чином зникає її чоловік. Немов почута Всесвітом, жінка вмить потрапляє під світло софітів. Тим паче, що сестра працює на телебаченні. Ось тільки «скелет у шафі» Сью піднімає на вуха весь кримінал округу Юба, на додачу до допитливих копів. На такий галас вона й не розраховувала. Що ж, доведеться імпровізувати.

Активный отдых

відпочинок
12 - 14 березня, 12:00
Парк "Шовковничий" вулиця Ярослава Мудрого, Слов'янськ, Донецька область, Украина, 84100
Афіша
Показати
Заклади
Показати
Фільтри