Зустріч з літературним критиком Євгеном Стасіневичем

Запрошуємо студентів, журналістів, літературних діячів та всіх кому цікава література на зустріч в рамках проекту “Хобі як робота” з літературним критиком із Києва, аспірантом Національного університету "Києво-Могилянської академії" Євгеній Стасіневич

Якщо ти студент філологічного факультету, то ця зустріч - це чудова можливість дізнатись як застосувати набуті знання в університеті, як стати популярним літературним критиком і зробити із свого хобі прибуткове діло.

Для любителів літератури - це можливість поспілкуватись з однодумцем та провести вечір в цікавій бесіді про літературу.

На зустрічі ми поговоримо про "великий роман" який, як з погляду проблематики,так і з точки зору обсягу - не просто не помер: він повернувся, він змінився, але ми так само хочемо його читати.
Чи можна передбачити майбутнє подібних текстів і як все це пов'язано з індустрією серіалів, що їх ми зараз дивимося постійно?
Чи є якісь тенденції, спільні для сучасного кінематографу та літератури? І чи їхній розвиток йде паралельно, або вони рухаються геть в різні боки? 

Ми гарантуємо багато цікавої інформації та відмінний настрій, тому що Євген не тільки професіонал свого діла, а й чудовий оратор.

Тож, приходь 18 листопада о 18:00 в ПІ “Теплиця”.

Форма реєстрації: https://goo.gl/FkS4sK 

До зустрічі!
#Teplycya #USAID #lef

Обслуживание
(0 оценок)
Расположение
(0 оценок)
Соответствие
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Расположение
0/12
Соответствие
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать