Запрошуємо студентів, журналістів, літературних діячів та всіх кому цікава література на зустріч в рамках проекту “Хобі як робота” з літературним критиком із Києва, аспірантом Національного університету "Києво-Могилянської академії" Євгеній Стасіневич

Якщо ти студент філологічного факультету, то ця зустріч - це чудова можливість дізнатись як застосувати набуті знання в університеті, як стати популярним літературним критиком і зробити із свого хобі прибуткове діло.

Для любителів літератури - це можливість поспілкуватись з однодумцем та провести вечір в цікавій бесіді про літературу.

На зустрічі ми поговоримо про "великий роман" який, як з погляду проблематики,так і з точки зору обсягу - не просто не помер: він повернувся, він змінився, але ми так само хочемо його читати.
Чи можна передбачити майбутнє подібних текстів і як все це пов'язано з індустрією серіалів, що їх ми зараз дивимося постійно?
Чи є якісь тенденції, спільні для сучасного кінематографу та літератури? І чи їхній розвиток йде паралельно, або вони рухаються геть в різні боки? 

Ми гарантуємо багато цікавої інформації та відмінний настрій, тому що Євген не тільки професіонал свого діла, а й чудовий оратор.

Тож, приходь 18 листопада о 18:00 в ПІ “Теплиця”.

Форма реєстрації: https://goo.gl/FkS4sK 

До зустрічі!
#Teplycya #USAID #lef