Запрошуємо всіх цінувачів літератури та паперової книги на презентацію романа “Дім для Дома” письменниці Вікторії Амеліної.

Вікторія Амеліна – українська письменниця. Народилася 1 січня 1986 р. у Львові. У 2014 році дебютувала з романом «Синдром листопаду, або Homo Compatiens», який був відзначений багатьма критиками та увійшов у десятку рейтингу «ЛітАкцент-2014». 
Багато подорожує по світу, від Тибету до Силіконової долини. Дитячі книжки вигадує разом із сином.

Під час презентації ви дізнаєтесь як відбувається декомунізація родинних цінностей і як цей процес відображається на героях книги.

«Дім для Дома» - це історія і про старий Львів. Але люди не бачать цього міста, вони не цікавляться, хто жив у цьому домі до них. Незважаючи на те, що в домі є стара скриня від попередніх мешканців, теперішні ніколи не відкривають її. Перші сторінки роману подають дещо наївну точку зору на своїх героїв, адже авторка обрала досить цікавого оповідача – це смішний пудель Домінік, якого скорочено називали Дом. «Я давно хотіла розповісти цю історію, але не могла обрати оповідача, - каже Вікторія Амеліна. – Та коли мені на думку прийшов голос цього собаки, я зрозуміла, що тепер зможу це зробити. Вуаль наївності дозволяє йому говорити досить відкрито».

Приходь 28 листопада у Теплицю о 18:00 на вул. Торська, 4. щоб вікрити для себе нову історію та поспілкуватись з однодумцями. 
Також у тебе буде можливість придбати книгу.

#Teplycya #USAID #lef