Фотовиставка "Пташиний світ Слов'янська"

Доброго дня, мене звати Станіслав. Уже третій рік я займаюсь спостереженням за птахами (birdwatching) та хочу поділитися з вами деякими світлинами птахів нашого міста, що мені вдалося зробити за цей час. 
Світ птахів дуже цікавий та різноманітний, але люди зазвичай занурені у свої проблеми і зовсім не помічають того, що поруч. Я роблю цю виставку для того, щоб усі бажаючі познайомились із пернатими мешканцями нашого міста, давно відомими та тими, кого мало хто бачив. 
За час моїх спостережень я зустрів 130 з більш ніж 400 видів птахів, що було зафіксовано в Україні. Серед них є занесені до Червоної книги України і ті, що прилітають з африканського континенту, аби тут вивести потомство. 
Буду радий бачити вас на моїй виставці, яка буде проходити з 21 травня до 3 червня у Центральній бібліотеці міста Слов’янська за адресою пл. Соборна 2-А

Обслуживание
(0 оценок)
Расположение
(0 оценок)
Соответствие
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Расположение
0/12
Соответствие
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать