Теплиця

У Слов'янську відкривається платформа ініціатив "Теплиця"! Ідея проекту в активізації мешканців міста та регіону, створення місця де будуть втілюватись ідеї громадян, творення здорового простору для розвитку особистості та суспільства. "Теплиця" це місце в якому будуть проводитись зустрічі з успішними та цікавими людьми, різноманітні майстер класи та тренінги, місце куди людина зможе прийти після робочого дня і оспілкуватись з однодумцями чи просто відпочити. Це затишний та приємний осередок для роботи, навчання та відпочинку.
Відкриття відбудеться у суботу 16 травня і триватиме весь день, з 12 до 20. На вас чекатимуть музичні гурти "Рутина" та "Т!mes", лекція "Успіше суспільство через успішні громади" від Валентина Краснопьорова, різноманітні майстеркласи та ярмарок виробів handmade, а також історичний "штрих" від істориків Слов'янська.
Подібна платформа вже діє у Краматорську. Це "Вільна хата" цей проект слугував стимулом і зразком для теплиці.

Обслуживание
(0 оценок)
Расположение
(0 оценок)
Соответствие
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Расположение
0/12
Соответствие
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
07.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить