З початку року у Слов'янську втопилося дві людини

Поліція попереджає всіх відпочиваючих на водоймах про заходи безпеки та правила поведінки на воді. Особливо це стосується дітей. З початку літнього сезону на території Слов'янської оперативної зони сталося 2 нещасних випадки на воді за участю як дітей, так і дорослих.

У Слов'янську при купанні в одному з озер фактично на очах у своїх товаришів загинув 25-річний хлопець. Друзі схаменулися витягли хлопця з води, але було вже пізно.

Ще один нещасний випадок стався в Слов'янському районі. Малолітня дитина в компанії своїх ровесників без дозволу батьків пішла купатися на озеро і потонула.

Поліція звертається до всіх громадян та нагадує про необхідність дотримуватися правил безпеки на воді. Малолітніх дітей не можна залишати одних біля водойм, а дітям - старшокласникам слід заборонити купатися в глибоких водоймах і в місцях, не відведених для купання, без контролю дорослих.

Ні в якому разі не можна пірнати в незнайомих місцях – на дні можуть виявитися притоплені колоди, камені і корчі. Також не можна плавати в заболочених водоймах і там, де є водорості і тіна.

Не соромтеся кликати на допомогу у разі виникнення небезпеки для життя, але пам'ятайте, що ні в якому разі не можна подавати знаки хибної тривоги з пустощів і бажання розіграти товаришів.


Слов'янський відділ поліції
ГУ НП в Донецькій області