Слов'янські авіамоделісти здобули перемогу на Чемпіонаті України

В Київській області відбувся Чемпіонат України з авіамодельногоспорту серед дорослих та юніорів: кордові моделі, класи F2A, F2B, F2C, F2D, F2I, F4B.

Донецьку область на змаганнях представляли вихованці тренера Павла Лобова зі Слов’янська.

На Чемпіонаті зібралося 100 спортсменів з 9 областей України.

У юніорському заліку класу F4B перемогу здобув Сергій Скворцов, а у класі F2B Владислав Суліман став бронзовим призером. У дорослому заліку, клас F4B, бронзову медаль також отримав Руслан Прожога.

Підготовкою спортсменів-авіамоделістів Донецької області для участі у змаганнях всіх рівнів займається Товариство сприяння обороні України.

Так, у травні цього року на етапі Кубку світу в Києві, який зібрав учасників більше ніж 15 країн, представник Донеччини Владислав Суліман посів перше місце у класі F2B.

Наступним стартом для авіамоделістів нашого регіону стане Кубок України імені Ігоря Сікорського, що відбудеться в серпні.