У Слов'янську горів Центр культури й довкілля - ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні вранці зайнялася пожежа у Центрі культури й довкілля (колишній ДК "Залізичників").

Вогонь у Центрі культури й довкілля зайнявся близько 10 ранку в актовому залі на сцені. Далі полум'я почало поширюватися по даху. ДСНС та поліція прибули на місце події одразу ж, але сил слов'янських рятувальників виявилося замало, тому допомагати гасити вогонь прибули пожежні машини з Миколаївки та Краматорська. За попередньою інформацією, постраждалих немає, причини пожежі будуть встановлюватися під час розслідування. Розміри збитків теж поки невідомі.

Оскільки вітер дуже сильний, дим швидко розповсюдився не тільки в районі залізничного вокзалу, а й в інших частинах міста.

Окрім поліцейських та бійців ДСНС, в районі пожежі було й багато пересічних мешканців, які просто спостерігали за усім, що відбувалося. Була присутня й адміністрація міста. Ось як прокоментував те, що сталося, міський голова Вадим Лях: "Можу сказати, що місто без центру культури не залишиться, це справа часу. Сьогодні це буде одним з пріоритетних питань, буде фінансування. Звісно, що проєкт (прим. реконструкції) був, бо будівлі вже 70 років".

Директор ЦКД Олександр Кашлаков додав, що побудували колишній ДК "Залізничників" в 1953 році, а перша пожежа сталася у 1973 році - тоді теж вогонь зайнявся в актовому залі.

Також пропонуємо подивитись наші стріми, аби побачити, що там відбувалося сьогодні:

Підписуйтесь на наш Instagram та Telegram канал.