У серпні Інспекція Слов’янської міської ради з благоустрою проводила перевірки на вулицях нашого міста.
Інспекція здійснила перевірки дотримання законодавства у сфері благоустрою як у центрі міста, так і у мікрорайонах. У результаті було виявлено 205 порушень у сфері благоустрою. Вони стосувались засмічення прилеглої території будинків і об’єктів торгівлі сміттям та листям, несвоєчасного скошення трави та бур’яну, не проведення очищення фасадів будинків від реклами наркотиків, неналежного утримання колодязів і самовільного встановлення споруд для заняття підприємницькою діяльністю.
За підсумками складені Приписи про усунення порушень благоустрою міста. Інспекцією міської ради з благоустрою м. Слов’янська складено 2 адміністративних протоколів.
Також протягом серпня розглянули 37 звернень громадян, проведено 110 позапланових перевірок дотримання законодавства у сфері благоустрою. Громадяни повідомлені про результати перевірок і прийнятих рішень.
Посилання на контакти інспекції: http://www.slavrada.gov.ua/?view=inspection.list