19 вересня російські війська здійснили 1 977 ударів по лінії фронту та цивільних об'єктах Донеччини.
Про це повідомляють у поліції Донецької області.
Про це повідомляють у поліції Донецької області.
Ворожі сили обстріляли шість населених пунктів області: Дружківку, Костянтинівку, Краматорськ, Покровськ, селище Ямпіль та село Криворіжжя. Найінтенсивніші атаки зафіксували у Костянтинівці, яку росіяни атакували дев'ять разів. Для обстрілів міста окупанти використовували бомби, дрони та артилерію.
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Унаслідок атак на Костянтинівку загинула одна цивільна особа, ще троє мешканців отримали поранення. Пошкоджено сім багатоквартирних та два приватних будинки, спорткомплекс, торговий павільйон і критичну інфраструктуру.
У Покровську та Ямполі по одній людині зазнали поранень від ворожих обстрілів. Краматорськ атакували дронами - пошкодили два приватних будинки. У Дружківці російський БпЛА "Герань-3" завдав ушкоджень двом житловим будинкам та підприємству.
Село Криворіжжя Покровського району зазнало ударів від двох керованих авіабомб "КАБ-250" та дрона "Герань-2". Внаслідок атаки пошкодили дев'ять приватних будинків.
Загалом руйнувань зазнали 27 цивільних об'єктів, з яких 22 становлять житлові будинки. Поліція та СБУ відкрили кримінальні провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).
Читайте також: Два удари дронів по Краматорську: пошкоджено будинки та споруди (ФОТО)