Молодий офіцер командував механізованою ротою і загинув, коли віз провізію бійцям на передову.
23 жовтня у Слов'янську відбулося прощання з капітаном Збройних сил України Олегом Сіробабою. 25-річний командир механізованої роти військової частини А4698 загинув 18 жовтня під час бою біля села Піщане Куп'янського району на Харківщині, повідомляють у Слов'янській МВА.
Олег Сіробаба народився 4 травня 2000 року в Слов'янську. Закінчив міську школу № 17. Здобув освіту програміста в Донбаській державній машинобудівній академії, де пройшов підготовку на військовій кафедрі. У грудні 2022 року, одразу після випуску з академії, його мобілізували до лав ЗСУ.
Олег служив у 43-й окремій механізованій бригаді на Куп'янському напрямку. У травні 2025 року отримав офіцерське звання капітана. За службу нагороджений медаллю "Ветеран війни".
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Олег загинув, коли віз провізію військовим на передові позиції. У критичний момент він закрив собою побратимів. Побратими згадують його як справжнього офіцера - чесного та сміливого. Він завжди йшов у найнебезпечніші точки. Один раз самостійно взяв у полон двох російських військових.
Рідні описують Олега як дуже доброго та ввічливого хлопця. Він любив вчитися, багато читав, особливо цікавився історичною літературою. Захисника поховали на алеї Слави в Слов'янську. У нього залишилися батьки, два молодших брати та кохана дівчина.
Читайте також: Воїн зі Слов'янська загинув на Луганщині: тіло досі не повернули з поля бою