У Слов’янську патрульні поліцейські виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння. Освідування підтвердило значне перевищення допустимої норми.
Патрульні поліцейські виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння під час перевірки у Слов’янську. Про це повідомили в патрульній поліції Слов'янська та Краматорська.
Автомобіль ВАЗ зупинили вчора, за кермом перебував 26-річний чоловік.
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Під час спілкування з водієм інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Кермувальнику запропонували пройти огляд на місці зупинки за допомогою газоаналізатора Drager, на що він погодився. Результат тесту склав 1,71 проміле, що майже у дев’ять разів перевищує допустиму норму.
Також патрульні встановили, що водій не мав права керування відповідним транспортним засобом. На чоловіка склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 та ч. 2 ст. 126 КУпАП. Водія відсторонили від керування автомобілем.
Читайте також: На Донеччині зменшилася кількість боржників за штрафи ПДР