У Слов'янську розповіли, як ліквідовують наслідки російських ударів

Слов'янськ після обстрілів. Фото: ВАдим Лях

У Слов'янській міській військовій адміністрації розповіли, як у місті організована ліквідація наслідків російських обстрілів. До відновлення пошкодженого житла залучають комунальні служби, державу та міжнародні благодійні організації.

За інформацією начальника Слов'янської міської військової адміністрації Вадима Ляха, після кожного російського обстрілу комунальні служби розпочинають ліквідацію наслідків одразу, щойно це дозволяє безпекова ситуація. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Суспільне».

За словами Вадима Ляха, працівники комунальних підприємств насамперед закривають вибиті вікна плитами OSB, виконують тимчасовий ремонт пошкоджених дахів та допомагають мешканцям убезпечити будинки від подальших руйнувань. Паралельно триває обстеження пошкоджених об'єктів.

Після цього власники пошкодженого житла можуть звернутися за компенсацією в межах державної програми «єВідновлення». Окрім цього, постраждалим допомагають благодійні організації, які надають грошову підтримку та забезпечують будівельними матеріалами для проведення першочергових ремонтів.

У міській військовій адміністрації зазначають, що така система дозволяє оперативно ліквідовувати наслідки обстрілів та підтримувати мешканців, чиє житло постраждало внаслідок російських атак.

Читайте також:У Слов’янську після ударів БпЛА загорілися лікарня та автомобіль

Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин