Митці провели у Слов'янську «Воркшоп ДЕ»

В Слов'янську вже завершився "Воркшоп ДЕ". У п'ятницю, суботу та неділю з гостями працювали мистецтвознавці та куратори Культурно-мистецької резиденції, що відбулася у Вінниці.

Нагадаємо, що воркшоп присвячений темі актуалізації публічних просторів та побудові комунікації між громадою та органами місцевого самоврядування.

На ділі захід проходив дуже цікавим чином. В перший же день команда після представлення плану відправилася містом фотографувати те, що на їх думку підлягає декомунізації. Як розповіли організатори, було дуже цікаво, коли навіть місцеві жителі відкривали для себе щось нове. Згодом ці фото з об'єктами аналізували на основі Закону про декомунізацію. Авторами цього квесту були ініціативна група Культурно-мистецької резиденції "Над Богом", Леонід Марущак, куратор мистецького напрямку УКМЦ, Євгенія Моляр, мистецтвознавиця, Людмила Ничай, куратор проекту "Арт-мобільність", Ольга Гончар, менеджер культурних  проектів УКМЦ та художниця Аліна Якубенко.

Після інформаційних зборів та брейку команда відправилася на екскурсію Слов'янськом, яка називалася "Новий/старий погляд на місто", екскурсоводом для учасників був Андрій Пушкар. 

Ввечері провели презентацію документації експозиції Культурно-мистецької резденції "Над Богом".

В суботу учасники обговорювали результати квесту, який проходив нашим містом. Для учасників куратор Мистецького Напряму УКМЦ Леонід Марущак прочитав лекцію "Місце локального контексту в процесі декомунізації міста". 

Вечір обіцяв бути насищеним і учасники побували на майстер-класі по роботі з відео від віджея Світлани Рейніш.

Неділя стала найяскравішим днем воркшопу. Вранці команда поговорила про гострі соціаьні питання міста і методи їх вирішення, також обговорили місце інформаційної політи у вирішенні таких питань. 

Євгенія Кулеба, культурний менеджер, ініціатор створення скверу Небесної сотні в Києві провела воркшоп "Стратегія побудови ефективної взаємодії між низовими громадськими ініціативами та органами місцевого самоврядування".

Ввечері з гостями провели документальний театр "Експертиза", запрошувала всіх незалежна перформанс-група "TanzLaboratorium". У фіналі гостям показали виставку проектів митців, створених під час воркшопу ДЕ.

Митці провели у Слов'янську «Воркшоп ДЕ» (фото) - фото 1
Митці провели у Слов'янську «Воркшоп ДЕ» (фото) - фото 2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов