Україна – територія гідності й свободи. В Центральній бібліотеці пройшла виховна година

21 листопада в Україні святкують День гідності і свободи на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Розпочала захід бібліотекар Тетяна Невська. Сьогодні поговорили про гідність українців і про те, як ми за неї боролися. Згадали про криваві майдани у Києві, а також всіх тих, хто не повернувся додому. 

На виховній годині виступила з щирою промовою кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури ДДПУ Корабльова Ольга Володимирівна. Жінка розповіла про свої спогади з майдану 2013 року, де вона побувала і побачила все на власні очі: і народні віче і промови зі сцени і виступи українських гуртів, а особливо – ту незвичайну атмосферу надії і сподівання. 

«На жаль ті проблеми, які тягнуть країну у безодню вони залишаються. Але будемо все-таки сподіватися, що надія і Боже благословення, яке Україну весь час супроводжує з моментів її революції, прийде на нашу землю і допоможе позбутися всіх тих пут, всіх тих ваг тоталітаризму, які супроводжують вже 25 рік Українську державу…», - висловилась жінка. 

Всіх людей, які положили свої голови заради державності та незалежності України, пом'янули хвилиною мовчання.

Запросили до виступу і активіста та представника організації «Слов’янська Січ» Василя Хоменко. Він відзначив, що молоді треба вчитися жити по-своєму, по-новому. Додав він декілька слів і про свою організацію та запросив всіх бажаючих вступати до лав «Слов’янської Січі».

Виступив на заході і представник Національної гвардії України. Він згадав, що факт, який врешті сколихнув всю Україну – побиття студентів на Майдані, коли влада не зрозуміла свій народ. Військовий зазначив:

«Саме тоді, після цих подій, весь Київ, зі всіх околиць прийшли мільйони людей на захист гідності, в першу чергу  людської, гідності та захисту своїх дітей. І для мене особисто, як військового, стало зрозуміло, що глибоко в корінні нашого народу лежить це почуття гідності».

У кінці заходу бійці Нацгвардії передали бібліотеці вітання зі Львова і подарували книжки.

Музичними подарунками порадував гостей боєць Нацгвардії Максим Мануйлов. Він заспівав гімн Січових Стрільців, композицію власного авторства про АТО та про любов до України.

На виховній годині показали декілька відео про значимі події нашої країни та міста. Представили також фотографії робіт слов’янського художника Володимира Трутко, який показував у Львові свою виставку під назвою «Палитра, обожженная войной».

Україна – територія гідності й свободи. В Центральній бібліотеці пройшла виховна година (фото) - фото 1

Україна – територія гідності й свободи. В Центральній бібліотеці пройшла виховна година (фото) - фото 2

Україна – територія гідності й свободи. В Центральній бібліотеці пройшла виховна година (фото) - фото 3

Україна – територія гідності й свободи. В Центральній бібліотеці пройшла виховна година (фото) - фото 4

Україна – територія гідності й свободи. В Центральній бібліотеці пройшла виховна година (фото) - фото 5

Україна – територія гідності й свободи. В Центральній бібліотеці пройшла виховна година (фото) - фото 6 

Україна – територія гідності й свободи. В Центральній бібліотеці пройшла виховна година (фото) - фото 7

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов