Діти Слов'янська поринули в українські народні традиції

Сьогодні, 17 листопада, у дитячому садочку "Ромашка" пройшло свято національно-патріотичного виховання. Маленькі учні старших груп відтворили українські традиції, співали народні пісні, читали вірші та грали в національні ігри.

Дитячий садок - перша найрідніша школа та друга родина для дитини. Саме тут діти роблять перші штрихи у портрет своєї особистості, формують власний світогляд. У Слов'янську неабиякий внесок у націоналістично-патріотичне виховання робить дошкільний навчальний заклад №3 "Ромашка". 

Сьогодні у дитячому садочку пройшло справжнє українське свято. Діти інсценували давні українські традиції, співали народних пісень. Малеча з величезним задоволенням відгадувала загадки та гралась у національні ігри. У заході активну участь взяли батьки та вихователі, які виступили головними організаторами цього дійства.

Неабияку увагу приділили дівочій косі, адже довге волосся у дівчат є одним з символів українського народу. Згадали, нажаль, забутий народний обряд - перше заплітання волосся в косу. За цим давнім ритуалом, коли дівчинці виповнювалося 5 років, спеціально запрошена для цього жінка заплітала їй косу з чотирьох прядок. За повір'ям, це мало оберігати дівчинку від зла з усіх чотирьох сторін та "щоб з усіх чотирьох сторін світу залицялися парубки".

На завершення заходу були влаштовані цікаві конкурси та естафети, в яких між собою змагалися три родини. Кожна родина побудувала із конструктора будинок своєї мрії та навіть приготувала традиційну українську страву - вареники з картоплею. 

Дуже творча родина Топалових разом із запрошеною зіркою Слов'янська Мананою Саруханян порадували всіх присутніх виконанням пісні відомої української співачки та танцювальним номером. Всіх учасників конкурсу було нагороджено грамотами за активну участь у житті садочка. 

"Ми відтворюємо в життя концепцію національно-патріотичного виховання у дітей. Наша головна мета - щоб дітям були цікаві традиції власного народу та щоб вони отримували знання зі скарбниці народної мудрості. На мою думку, кожен педагог повинен бути носієм виховання духовності у дітей. Наш колектив ініціює такі, як сьогодні, заходи, аби у дітей виникло почуття єдності свого народу", - розповіла директор ДНЗ №3 Галина Золотарьова.

Хочеться зазначити, що подібні свята треба проводити якомога частіше, адже дитячий садок і сім’я кожного вихованця – це одна велика родина. Саме від активної участі батьків у вихованні дітей залежить їх подальша доля у житті. 

IMG_0677рр
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов