19 листопада святкують Міжнародний день філософії. Видатні філософи України

Міжнародний день філософії — свято, яке відзначається в третій четвер листопада, починаючи з 2002 року, за регламентом ЮНЕСКО.

Це свято покликане зробити філософію ближчою кожному: науковцю, студенту, широкій освіченій аудиторії, всім, хто цікавиться такою діяльністю, яка відкриває нові можливості та простори для метафізичних розмислів, критичного мислення та аргументованої дискусії. Суть свята його ініціатори вбачають і тому, щоб знайти спільну платформу обговорення глобальних соціокультурних перетворень, які відбуваються в наш час, прилучити якнайбільше людей до філософської спадщини, привідчинити сферу повсякденного мислення для нових ідей і стимулювати публічні дебати мислителів та громадянського суспільства щодо викликів, які встають перед соціумом сьогодні. Усесвітній день філософії покликаний нагадати суспільству й особливо його освіченій частині про важливість відтворення й розвитку традицій гуманітарного спілкування, - говориться в УТ.

Гордістю та найвидатнішим філософом України є всім відомий Григорій Савич Сковорода. Філософія Григорія Сковороди зводилась до основної ідеї, що сутність людини - це дух, думка і серце. Шлях до ідеального суспільства пролягає через серце людини, її мораль, самовиховання, творчу працю.

Також у сфері філософії нашу країну прославили Бердяєв Микола Олександрович - теоретик проблеми свободи як духовної цінності і сутності людини, Бичко Ігор Валентинович  - український філософ, історик філософії, дослідник проблематики людини, свободи, духовності, Булатов Михайло Олександрович - дослідник діалектики та її категорій, Горський Вілен Сергійович, Йолан Петро Федорович  та інші.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов