Вперше в Слов'янську за одним столом зібрались СБУ та активісти міста.

Сьогодні при неформальних обставинах за круглим столом зустрілись слов'янські учасники Революції Гідності - представники ВО "Свобода" Сергій Лілеєв та Віталій Дегтярьов, громадській діяч Мартирос Григорян та начальник міського відділу СБ України капітан Євген Афонін. До них приєднались начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради Дитро Кравченко, працівник цього відділу Денис Бігунов та голова "Просвіти" Володимир Савенко. Збори відбулись у приміщенні центральної бібліотеки з нагоди Дня Гідності та Свободи України та були присвячені подіям Революції Гідності 2013-2014 років.

Відкриваючи круглий стіл, Євген Афонін від імені Голови Служби безпеки України подякував активістам українського національного та демократичного руху за громадянський подвиг, вчинений ними восени-взимку 2013-2014 років під час протистояння українського народу та підконтрольного Москві режиму Віктора Януковича. Капітан Афонін наголосив, що Революція Гідності мала доленосне значення як для України в цілому, так і для Служби безпеки України зокрема. Адже СБУ, як служба, що покликана перебувати на варті захисту національної державності України та національних інтересів України, як і весь український народ опинилася в заручниках клептократичного проросійського режиму Віктора Януковича. Проте в результаті Революції Гідності, СБУ змогла не лише очиститися від зрадників, але і стати на шлях реформування у сучасну європейську спецслужбу. У свою чергу учасники Революції Гідності Сергій Лілеєв, Мартирос Григорян та інші підкреслили, що стали учасниками подій Революції Гідності виключно через почуття глибокого патріотизму та усвідомлення своєї особистої відповідальності за долю Батьківщини в умовах, коли тодішній політичний режим Віктора Януковича в Україні перетворився на інструмент зухвалого, повзучого демонтажу національної державності, суверенітету та незалежності України та запевнили, що готові, як і представники СБУ робити все, аби і надалі захищати ці святі цінності.

11999280_371437973026623_2103705499_o

Учасники Революції Гідності під час зустрічі підняли також питання необхідності збереження проукраїнської політики в гуманітарній сфері Слов’янська, зокрема в сферах освіти та культури, а також високо оцінили роботу керівників міських відділів культури та освіти за останній рік в плані проведення проукраїнської роботи, що має важливе значення для забезпечення основ національної безпеки України в інформаційній сфері в Слов’янську.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов