Сьогодні у Теплиці презентували соціальний онлайн проект «Зміни своє місто»

Представити проект до Слов'янська приїхав керівник організації «Агентство демократичного розвитку Донбасу» Сергій Коваленко.

Він детально та наочно представив аудиторії цілі та можливості проекту. Користуючись проектором, він показав як виглядає онлайн сервіс. Його основна мета - взаємодія мешканців міста з представниками органів влади, організаціями та службами, відповідальними за забезпечення порядку на певній території, в місті чи районі.

Онлайн проект почав своє функціонування ще 10 листопада і до цього дня модернізується для більшої зручності у користуванні. Зараз проект працює у трьох містах Донецької області: Слов'янську, Артемівську (Бахмут), Краматорську. 

Сьогодні аудиторія навчилися формулювати запити і разом з Сергієм Коваленко склала перше звернення про зникнення світлофора на перехресті. А Теплиця у свою чергу подарувала теплу атмосферу, чим спонукала до більш відвертого спілкування. 

Сергій розповів, що на сайті кожен може знайти можливі категорії запитів (від бродячих собак до відсутності опалення), запросити друга, а також стати волонтером сайту. У проекті працюють юристи, які знаються на законах та правах звичайних громадян. Вони у подальшому будуть займатися "просуванням" вашого запиту на рівні міської ради та формулювати звернення на основі поданої вами інформації.

Особливістю онлайн сервісу є те, що тут надається інформація для переселенців, а також є можливість отримати психологічну допомогу. 

За словами Сергія Коваленка, проект не направлений на те, щоб показувати у поганому світлі роботу органів влади чи служб. Він упевнений, що про багато проблем вони просто не знають, а сайт - гарна можливість про це повідомити. 

Поспішіть зареєструватися на корисному сайті www.zminy-misto.com , поділіться своєю проблемою. 

Сьогодні у Теплиці презентували соціальний онлайн проект «Зміни своє місто» (фото) - фото 1
Сьогодні у Теплиці презентували соціальний онлайн проект «Зміни своє місто» (фото) - фото 2
Сьогодні у Теплиці презентували соціальний онлайн проект «Зміни своє місто» (фото) - фото 3
Сьогодні у Теплиці презентували соціальний онлайн проект «Зміни своє місто» (фото) - фото 4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов