Як День Гідності та Свободи відзначили у Слов'янському районі

У клубних заходах Слов'янського району пройшли урочисті заходи, під час яких відбулися тематичні та інформаційні години, виставки малюнків, «круглі столи» та інші.

Як розповіла начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська, в Олександрівському та Прелесненському сільських будинках культури відбулися тематичні години для дітей на теми «Ми маленькі патріоти», «Козацький край свободи», пише прес-служба Слов'янського району.

Інформаційні години «Моя Україна – велика держава», «Ми - патріоти», «Ми діти твої - Україно» було проведено у Привільському, Новомиколаївському, Малинівському сільських будинках культури та Красноармійському сільському клубі. У Билбасівському центрі культури та дозвілля та Мирненському сільському будинку культури відбулися виставки малюнків на теми «Вільна країна очима дітей», «Я буду жити у вільній країні».

У Долинському сільському клубі та Андріївському центрі культури та дозвілля відбулися круглі столи «Якою я бачу Україну у майбутньому», «Що означає бути справжнім патріотом?».  Пізнавальні бесіди «З Україною в серці», «Україна - територія гідності та свободи» відбулися у Маяківському та Рай- Олександрівському сільських будинках культури.

У Сергіївському центрі молодіжного дозвілля було проведено літературно-музичну годину «Духовна єдність українців». У Черкаському культурно-оздоровчому центрі була організована та проведена гра-подорож для дітей «Крокуємо вільною Україною».

Хрестищенським сільським будинком культури та спорту було проведено спортивні змагання «Зростаємо сильними, сміливими патріотами України».

У Никонорівському сільському клубі відбувся святковий захід  «Горджуся тобою мій народе», на якому були присутні військовослужбовці Збройних сил України. 

рай рай2 рай1 рай3 ра14
Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать