У Центральній бібліотеці Слов'янська представили книжкову виставку на тему голодомору в Україні

Сьогодні працівники Центральної бібліотеки Слов'янська представили для читачів та гостей книжкову виставку-роздум «Безжальним катом мучить моє серце жаль, скорбить нутро».

"Читальна зала Центральної бібліотеки підготувала невеличку виставку літератури, що стосується безпосередньо теми голодомору", - розпочала бібліотекар Тетяна Ремпель.

Вона розказала, що на виставці представлені матеріали як історичного характеру, так і художні твори.

"Як сталося, що без стихії, без засухи, без війни, в самому центрі цивілізованої Європи небачений голод забрав у могили мільйони людей...", - озвучила думки бібліотекар.

Усі відповіді на ці питання ви зможете віднайти у расках виставки.

Слов'янців запросили до Центральної бібліотеки для ознайомлення з представленою на виставці літературою. У бібліотеці ви також можете ознайомитись з матеріалами, які розповідають про страшний голод у Слов'янську та Слов'янському районі. Це спогади очевидців страшних подій. 

Також Тетяна Ремпель додала, що протягом цього тижня у філіалах Централізованої системи публічних бібліотек Слов'янськка організовано заходи, які присвячені пам'ятній даті та запросила відвідати їх.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов