У Дитячій центральній бібліотеці Слов'янська прошла скайп-зустріч із Луцькими школярами

Сьогодні у стінах Дитячої бібліотеки Слов'янська відбулася віртуальна зустріч між Луцькими гімназистами та Слов'янськими школярами та скаутами.

Скайп-спілкування було проведене з нагоди відкриття благодійного різдвяного бібліомарафону. Мета цього марафону - зібрати якомога більше книжок для бібліотеки Слов'янська та для районної бібліотеки Волновахи.

На зустічі з Луцької сторони були присутні начальник відділу освітніх установ Марія Ростиславівна Назаревич, відома українська дитяча письменниця Надія Павлівна Гуменюк, генеральний директор видавничого дому "Твердиня" та член Спілки письменників України  Микола Іванович Мартинюк, а також учні Луцької гімназії.

Слов'янськ представляли головний спеціаліст відділу культури Гусейнова Оксана Володимирівна, керівник гуртка "Юних скаутів" ЗОШ 13, бібліотекарі та діти 12 школи.

Під час спілкування діти та дорослі обмінювалися побажаннями, спілкувалися, читали патріотичні вірші, а гімназисти навіть заспівали для Слов'янських дітей пісню. Сказали слово і скаути та їх керівник.

Для слов'янських дітей передали літературу українських письменників як із Луцька, так і загальновідомих. 

На кінець зустрічі учасники подякували одне одному за спілкування, побажали миру та висловили бажання проводити такі зустрічі й надалі.

У Дитячій центральній бібліотеці Слов'янська прошла скайп-зустріч із Луцькими школярами (фото) - фото 1
У Дитячій центральній бібліотеці Слов'янська прошла скайп-зустріч із Луцькими школярами (фото) - фото 2
Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать