У Теплиці відбулась презентація книжок Вікторії Амеліної та Олексія Чупи

У Слов'янську відбулася презентація книжок  «Акваріум» та «Синдром листопаду, або Homo Compatiens» сучасних українських авторів Вікторії Амеліної зі Львова та Олексія Чупи з Макіївки.

На презентацію завітали постійні гості "Теплиці", учителі, студенти та пересічні слов'янці.

Олексій відразу розпочав з формату зустрічі. Автори вирішили спробувати нову традицію презентації книжок на Донбасі - жваве спілкування з людьми, а також між авторами. Як виявилося, письменники дійсно зацікавили присутніх своїми книжками і питаннями, які були актуальні для присутньої аудиторії. 

Вікторія Амеліна розповіла про себе та свою книжку першою. Авторка приїхала до нас зі Львова, де прожила все життя. Спочатку дівчина працювала програмістом, а в 25 років відчула у собі бажання самореалізуватися у літературі і почала писати. 

У Слов'янську Вікторія презентувала свою третю книжку, яка є доволі успішною. Це "Синдром листопаду" - історія про людину, яка вийшла з Радянського союзу. Головний герой Костя має дар співпереживання і унікальну можливість допомагати людям. Його життя і проходить по лінії сюжету, де він бачить багато чого і переживає різні події.  

У книгзі Вікторія згадує і деякі моменти з історії України, а також переплітає їх з подіями в інших країнах. Останні 40 сторінок присвячені Майдану і Революції гідності. Декілька абзаців Вікторія зачитала для присутніх.

Згодом Олексій Чупа приєднався до спілкування. Молодий автор, який прожив у Макіївці 28 років і працювавмашиністом на коксохімічному заводі чудово орієнтувався у проблемах, недоліках, а також перевагах нашого краю. Він презентував читачам свій роман "Акваріум". 

Книга розповідає про соціальний експеримент над українцями, про який вони навіть не здогадуються. Це спроба холоднокровно дослідити, як людина стаєрабом чи диктатором. Про цей експеримент випадково дізнається звичайний хлопець, до рук якого потряпляє касета зі сповіддю горе-науковця. Запис касети охоплює понад 20 років новітньої української історії.

Присутні жваво сприйняли книжки та цікаві розповіді письменників. Зустріч виявилася різноплановою та зачепила  багато аспектів життя жителів Слов'янська. У кінці зустрічі бажаючі придбали презентовані книжки і розійшлися по домівках.

Нагадаємо, письменники уже відвідали Дружківку і Краматорськ. Слов'янськ став третім містом для письменників на Донбасі.

У Теплиці відбулась презентація книжок Вікторії Амеліної та Олексія Чупи (фото) - фото 1

У Теплиці відбулась презентація книжок Вікторії Амеліної та Олексія Чупи (фото) - фото 2

У Теплиці відбулась презентація книжок Вікторії Амеліної та Олексія Чупи (фото) - фото 3

У Теплиці відбулась презентація книжок Вікторії Амеліної та Олексія Чупи (фото) - фото 4

У Теплиці відбулась презентація книжок Вікторії Амеліної та Олексія Чупи (фото) - фото 5
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов