У Слов'янській школі мистецтв проходить щорічний пісенний конкурс "Кришталевий мікрофон"

Сьогодні у Слов'янську проходить регіональний базовий конкурс між вихованцями шкіл мистецтв, які знаходяться на базі Слов'янської школи.

"Кришталевий мікрофон" проводиться за ініціативи відділу "Сольний спів" школи мистецтв м. Слов'янск. 

Нам вдалося поспілкуватися з завідувачкою відділу Іриною Вікторівною Корецькою. За її словами, у конкурсі беруть участь співаки з районної, Миколаївської, Лиманської і Слов'янської шкіл мистецтв. Конкурсантів розподілили за віковими категоріями:

  • молодша група (6-9 років)
  • середня група (10-13 років)
  • старша група (14-18 років)

Однією із обов'язкових умов конкурсу - виконання української пісні в першому турі, бо це є пропагандою любові не тільки до співу, а і до української пісні та мови. Сьогодні лунають народні пісні в сучасній обробці, пісні українських композиторів-класиків, а також сучасників. 

Переможці конкурсу, яких визначить жюрі, будуть нагороджені фірмовими дипломами, дизайн яких розробляється спеціально для конкурсу. Усі учасники отримають призи від партнерів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов