У Слов'янську відбулась презентація звіту "Ті, що пережили пекло"

Сьогодні, 10 лютого, у центральній бібліотеці Слов'янська відбулась презентація звіту "Ті, що пережили пекло: Свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі". 

Один із організаторів презентації, правозахисник Валерій Новиков, приводив факти жахливого поводження терористів з полоненими. Присутній на зустрічі мешканець Макіївки, політв'язень Олексій Демко розповів що йому довелось пережити за 30 днів полону у терористів так званої "ДНР".

Було продемонстровано документальний фільм з уривками інтерв'ю колишніх полонених, випусків новин та інших оперативних зйомок. Захоплених військових, журналістів, політв'язнів та інших полонених не тільки катували фізично, але й змушували виконувати важкі роботи, під загрозою тортур примушували давати неправдиві інтерв'ю. Задокументовано багато фактів гвалтувань жінок та продажу людей. Як свідчать знавці, тортурами займаються спеціально навчені садисти, які використувуючи психологічний тиск (інсценування розстрілів, катування інших полонених у присутності, погрози) доводили людей до божевілля.  Точну кількість полонених привести складно, адже через недовіру до влади не всі звільнені люди після повернення додому афішують себе. 

Після перегляду цього важкого фільму виникає безлич важливих питань. Зокрема до правоохоронних органів: чи можлива амністія тим людям, які чинили все це зло? Продемонстровані злочини спрямовані на знищення проукраїнської позиції, це злочини проти людяності, більшість з яких на даний момент досі залишаються непокаранами. 

Ці, та багато інших болісних тем, у ході дискусії обговорювали учасники зустрічі. Безперечно, ніхто не залишився байдужим, адже всіх їх, мешканців Слов'янська, Макіївки, Алчевська та інших міст, спіткала ця страшна війна з російськими загарбниками. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов