У ЦДЮТ в Слов'янську проходить творчий захід "Віночок вити-в мирі й дружбі жити"

Сьогодні у стінах Центру дитячої та юнацької творчості пройшов захід-майстерня "Віночок вити-в мирі й дружбі жити".

У творчій вітальні взяли участь 50 дітей із десяти шкіл Слов'янська (ЗОШ № 5,15,11,19,12,13, 10,6,18,16), які займаються у національно-патріотичних клубах. За словами директора ЦДЮТ Наталі Мельникової, захід має народознавчий характер:

"На базі Центру дитячої та юнацької творчості діяла тримісячна программа гуртка "Барвиста скарбниця" і ці учні відвідували даний гурток не тільки на базі ценру, а й по школах і сьогодні це, наче як підсумковий урок, де учні показують набуті знання та навички".

Творчу майстерню "Віночок вити-в мирі й дружбі жити" проводять керівники гуртків декоративно-ужитковго мистецтва ЦДЮТ на чолі з завідувачкою Тетяною Василівною Кураковою. Саме вона розробила експериментальні програми з декоративно-ужиткового мистецтва. Сьогодні учасники заходу виготовляють віночок за особливою технологією - із розфарбованих яєчних лотків. 

Як розповіла нам куратор заходу Тетяна Василівна, віночок, який сьогодні буде виготовлений дітьми, стане оберегом центру творчості і, можливо, буде відправлений для участі у міських або обласних конкурсах. 

На учасників сьогодні чекала пізнавальна інформація про традиційний склад вінків і цілющі властивості квітів, з яких вони створюються. Творчу майстерню також супроводжували виступи молодих виконавців, які подарували присутнім патріотичні пісні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов