"Берегиня" Слов'янської школи №20 відсвяткувала ювілей

Сьогодні, 18 лютого, народознавчо-патріотичний гурток "Берегиня" Слов'янської загальноосвітної школи №20 святкує своє 15-річчя. На свято завітали представники Департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації, відділу освіти Слов'янської міської ради, методисти керівники та учні школи.

Гості відвідали шкільну світлицю, де зберігаються етнографічні предмети українського побуту, образи, рушники та вишиванки. Експонати зібрані спільними зусиллями всіх небайдужих до національної культури викладачів школи, учнів та хз батьків, а деякі навіть зроблені власними руками. Також юні члени гуртку підготували святковий концерт, на якому продемонстрували результати діяльності "Берегині" за всі 15 років. 

Як розповідає керівник гуртку Наталя Магула, на створення "Берегині" ще 15 років тому її надихнув викладач Слов'янського педагогічного університету Валерій Романько. Саме його захоплюючі описи багатої культури нашого рідного краю спонукали молоду вчительку на заснування народознавчого куточку школи.

Народознавчо-патріотичний гурток "Берегиня" спрямований на те, щоб діти відчули єдність свого серця з культурною спащиною звичаїв та традицій нашого народу. 

"Хочу із задоволенням сказати, що ті традиції та обряди, все те хороше, що ми вклали у своїх вихованців, вони понесли далі у широкий світ. Саме з цих малесеньких краплиночок і починається наша Батьківщина. І хай би щоб не було з нею, такою багатостраждальною, ми все вистоїмо. Все буде гаразд завдяки тому, що ми підтримуємо наші витоки, традиції сивої давнини", - зазначила Наталя Вікторівна Магула.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов