Якою мовою розмовляють у Слов'янську з'ясовували учасники Ліги майбутніх поліцейських

До Дня рідної мови учасники організації "Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських" опитали жителів Слов'янська. З'ясовували мовні питання.

Концепція розвитку громадської організації "Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських" передбачає різні напрямки діяльності, так до Міжнародного дня рідної мови учасники Словянської Ліги провели соціальне опитування мешканців міста з метою вивчення мовної ситуації в Словянську. Для всіх, хто погодився прийняти участь у цьому проекті лігівці пропонували три питання: "Яку мову Ви вважаєте рідною? Подобається Вам українська мова та чим саме? Якою мовою Ви звикли спілкуватись?" У рамках опитування приймали участь різні вікові категорії, від молоді до похилого віку. На жаль, за результатами більшість людей розмовляє російською мовою. Але також усі опитані визнали, що їм дуже подобається українська мова, її мелодійність та співучість. Частина людей зазначила, що не тільки вивчає, а й залюбки спілкується українською в родинному колі. На думку самих учасників Ліги їх рідна мова-це українська. "Вона завжди в наших серцях, вона підкорила нас усім, це мова нашого народу, нашої країни, ми її дуже поважаємо, любимо та намагаємося частіше використовувати у повсякденному житті",- підкреслила одна з учасниць Іра Глушко. "Людина, яка не любить мови рідної матері, якій нічого не промовляє рідне слово,- це людина без роду і племені". Ці слова сказав В.Сухомлинський. Приємно усвідомлювати після такого дослідження, що мешканці Словянська розуміють важливість рідної мови.

Эпизод 01.00_04_49_18.неподвижное изображение001
Эпизод 01.00_07_56_19.неподвижное изображение003

Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських у Слов'янську

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов