"Ліга майбутніх поліцейських" ознайомилась з роботою криміналістів

Криміналістика — це наука, яка дійсно знаходиться на передньому краї боротьби зі злочинністю. Саме криміналістика на основі своїх наукових досліджень та розробок пропонує науково обґрунтовані та перевірені практикою засоби, прийоми та методи розкриття злочинів, розслідування кримінальних проваджень. Криміналістика привертає до себе увагу насамперед тим, що вона допомагає встановити істину, проникнути у невідоме, таємне.

Поринути в таємниці криміналістики виявили бажання учасники Ліги Майбутніх поліцейських Слов’янська. А допоміг їм познайомитися з роботою експерта-криміналіста майор поліції Дорошенко Станіслав. Лігівці з цікавістю слухали розповідь про прискіпливу працю експерта, про те як збираються докази на місці події, про важливість пошуку будь-якої дрібниці, яку залишив злочинець на місці злочину. А ще учасники Ліги дізнались, як фіксуються відбитки пальців, сліди, на власні очі побачили, що носить в своєму чемоданчику експерт та як ці предмети допомагають йому при виконанні нелегкої, але дуже значимої роботи.

Під кінець екскурсії майор поліції закріпив на практиці ази криміналістики, він запропонував кільком присутнім потримати в руці чашку, а потім спритно за допомогою дактилоскопічного порошку та магнітного пензлика виявив ці відбитки та вилучив їх.

Під час екскурсії учасники Ліги ставили запитання, їх цікавило скільки часу зберігаються відбитки пальців на предметах, як зберігаються докази, навіщо в криміналістичному чемоданчику ліхтарик та дзеркальце, де навчають експертів-криміналістів та багато інших запитань. Кожний з учасників Ліги напевно зробив для себе висновок, що знання криміналістики- дуже важливі, бо підвищують ефективність у боротьбі зі злочинністю, і тим самим допомагають виконанню загального завдання, що стоїть перед правоохоронними державними структурами.

к1 к3 кр кр1 кр3 кр5 кр2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
94 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов