У Слов'янську відбувся Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку на протипожежну тему

Участь у конкурсі взяли всі бажаючі учні загальноосвітніх шкіл Слов'янська. Виставка робіт відбулась у Центрі дитячої та юнацької творчості. 

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та творчості на протипожежну тематику відбувається за ініціативи добровільного пожежного товариства України спільно з ДСНС України та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека». 

Школярі малювали своє бачення професії пожежників та рятувальників, як попередити займання, необережне поводження з вогнем та захиститись від пожеж та надзвичайних ситуацій загалом.

Кваліфіковане журі обере найяскравіші та найоригінальніші роботи та надішле їх на розсуд до області.

Загалом конкурс проводиться у три етапи: 

  • районний, міський – з 1 лютого по 1 березня 2016 року;
  • обласний - з 2 березня по 15 квітня 2016 року;
  • Всеукраїнський, завершальний - у заочній формі у Києві – з 16 квітня по 30 квітня 2016 року.

Переможець в номінації живопис отримає подарунок на суму до 600 гривень, за 1 місце в номінації малюнок – на суму до 500 грн, за 2 місце – на суму до 400 грн; за 3 місце – на суму до 300 грн. Також за найбільш змістовну роботу, яскраве художнє оформлення, вдалий творчий задум, гармонійне поєднання кольорів учасників відзначать відповідними дипломами та заохочувальними подарунками на суму до 100 грн., а активних організаторів конкурсу нагородять подарунками на суму до 500 грн.

Тож вболіваємо за юних слов'янських митців та бажаємо їм перемоги!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов