Вадим Овчаренко прокоментував своє звільнення на віче у Слов'янську

Сьогодні на народному віче у Слов'янську начальник відділу освіти Вадим Миколайович Овчаренко прокоментував своє звільнення з посади.

"Шановна громадо! Я подав заяву на звільнення за власним бажанням...причина якраз і пов'язана з тим, що було в Святогірську. Звільнення директора Святогірської школи..стояло питання давно, були скарги, факти порушення ним трудової дисципліни, корупції факти. Після розмови з ним він погодився з цим всим і написав заяву на звільнення за власним бажанням. Там все зроблено правильно, законно і у визначені терміни, але постало питання з призначенням нового директора. Була потреба швидко негайно призначити нового директора. Я припустився помилки, що не обговорював з громадськістю і з вчительською спільнотою призначення нового директора."

За словами Вадима Овчаренко, кандидатура, яку він підібрав для призначення на посаду директора, викликала значний резонанс в колективі школи і громаді. Слово протесту йшло за декількома вчителями та невеликою кількістю представників деяких політичних партій. За думкою Овчаренка, це була спланована акція.

"Я відчуваю, що я не можу зараз продовжувати боротьбутаким чином, я краще буду разом з вами зараз. Для сталі є поріг міцності, мій поріг міцності вже закінчується, тому я вирішив взяти паузу."

За словами громади, така ситуація не може стати причиною звільнення, але незважаючи на таку суперечливу ситуацію, присутні на віче підтримали начальника відділу освіти. 

Вадим Овчаренко зізнався, що і в його роботі були помилки, але це не було порушенням Закону.

Читайте на нашому сайті: Хто займе посаду начальника відділу освіти у Слов'янську?

Вадим Овчаренко прокоментував своє звільнення на віче у Слов'янську (фото) - фото 1
Вадим Овчаренко прокоментував своє звільнення на віче у Слов'янську (фото) - фото 2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
938 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов