Вадим Овчаренко рассказал почему уволился директор Святогорской школы

Уже бывший начальник отдела образования Славянского городского совета Вадим Овчаренко рассказал истинную причину увольнения директора Святогорской школы Николая Падалки. 

Как 6262.com.ua сообщал ранее, 25 февраля в Святогорске разгорелся школьный скандал. Смена директора общеобразовательной школы небольшого городка произвела фурор. В день торжественных проводов прежнего директора Николая Падалки и назначения нового - Дениса Вершинина - небольшая группа родителей учеников вместе с политическими деятелями устроили митинг переходящий в дебош. После этого инцидента начальник отдела образования сложил свои полномочия.

Вадим Овчаренко на своей странице в Facebook изложил полную версию произошедших событий:

"Деокупація. Слов'янськ. Освіта.

Після публікації статті з посиланням на Третьякова С. на одному з провідних інтернет-ресурсів вважаю за необхідне надати роз’яснення щодо звільнення старого та призначення нового директора Святогірської школи Донецької області.
Перебуваючи на посаді начальника відділу освіти Слов’янської міської ради, у підпорядкуванні якої також знаходиться й Святогірська школа мені довелося здійснити непопулярний крок – погодити заяву за власним бажанням і підписати наказ про звільнення старого директора цієї школи. Що було причиною звільнення? Причиною були численні порушення трудової дисципліни старим директором школи, який частенько дозволяв собі у робочий час навідуватися у сусідню забігалівку, невиконання приписів щодо правил безпеки життєдіяльності, навчально-виховного процесу. Окремо слід згадати способи заробітку грошей у школі. Кілька днів на тижні у спортивному залі проводились платні заняття з волейболу для дорослих та дітей вартістю 10 грн. одне заняття для кожного. Тренер секції з волейболу вже на пенсії, оренда залу не оформлена, гроші збиралися незаконно. Директор зізнався у тому що свідомо дозволяв проводити заняття і брати гроші. Крім того у школі торгують випічкою незрозумілого виробництва що є також додатковим джерелом прибутків для нечистих на руку освітян. Подальша перевірка навчальних планів та штатного розпису надасть більше інформації щодо діяльності старого директора на посаді.
Оскільки виникла надзвичайна ситуація і старий директор написав заяву про звільнення за власним бажанням, відділом освіти було прийнято рішення про негайне проведення атестації на посаду нового директора школи. До відділу освіти надійшла одна заява від молодого, але вже досвідченого викладача Святогірської школи, з педагогічним стажем 7 років у тому числі на керівних посадах, уродженця Святогірська, переселенця з Донецька, щирого патріота, поборника і ненависника ворогів України, до того ж гарного сім’янина, батька 3-х дітей. Підтримку на призначення нового директора висловили представники активної патріотичної громадськості Святогірська, вчителі, батьки школярів. Те що новий директор за першою вищою освітою викладач фізкультури також дуже важливо, оскільки на базі Святогірської школи доцільно розвивати спортивно-туристичний напрямок, що обумовлено самою унікальною природою цього краю. Отже, нами було здійснено законні кроки щодо призначення нового директора.
Що ж відбулося далі? Фактично у перший день роботи нового директора йому стали перешкоджати у виконанні службових обов’язків, про що було негайно повідомлено поліції. Подібна ситуація виникла і під час урочистостей присвячених Міжнародному жіночому дню. Є надія що правоохоронці нададуть належну оцінку діям певних громадян.
Про ситуацію яка виникла у школі писали міські інтернет-ресурси: «По предварительным данным, среди зачинщиков нарушителей работы школы оказался депутат Славянского городского совета от ПП «Наш край» Дубограй И., главврач коммунального лечебно-профилактического учреждения МЛТД г. Славянска, а также лидер областной ПП «Наш край» Третьяков С. Политики заявили, что приехали представлять интересы председателя Славянского городского совета Вадима Ляха сославшись на последнего, что он не в курсе происходящих кадровых изменений» (http://www.6262.com.ua/news/1135451).
Третьяков С. на своїй сторінці у фейсбуці написав про те, що призначення нового директора це домовленість між мною та головою Слов’янської міської ради Ляхом В. про нібито мою подальшу роботу на посаді, пояснюючи це тим, що новий директор під час останніх виборів працював у територіальній виборчий комісії за квотою опоблоку. Мотивація нібито зрозуміла. Але чому сам Лях В. висловився також солідарно з Третьяковим С. у підтримку старого і проти призначення нового директора? Чому Слов’янський міський голова наполягає на тому, щоб новий директор написав заяву на звільнення за власним бажанням і планує поновити старого директора на посаді? Що це, розлад у рядах однопартійців? Совпадєніє? Не думаю. 
Насправді усе дуже легко пояснюється змовою представників певних політичних партій та олігархічних кланів проти патріотичної української громадськості на Донеччині з метою будь-якою ціною не допустити їх на керівні посади. Особливо у школах, оскільки виборчі дільниці саме в них дають визначальний процент голосів. 
Виходить що зазначені особи захищають пияцтво, хабарництво і непрофесіоналізм у сфері освіти в обмін на лояльність до певних політичних партій. Про яку реформу освіти на Донеччині можна говорити при консервуванні застарілої системи чинною місцевою владою?
До речі, це ще раз засвідчує мою незаангажованість у кадровій політиці, оскільки представники опоблоку мені неодноразово закидали звинувачення у політичних переслідуваннях їх прихильників серед педпрацівників. Завжди заявляв і буду заявляти що у своїй роботі керувався Законом України про освіту та усі кадрові рішення приймав відповідно до Закону і за професійною ознакою. Подібні звинувачення вважаю наклепом і тиском.
Оскільки проти мене було здійснено та сплановано цілу низку сумнівних заходів і акцій з боку певних посадових осіб та представників політичних сил та у підтвердження правомірності своїх дій, порядності і неможливості працювати у таких умовах я написав заяву про звільнення з 26.02.2016 р. Змова? Зрада? Совпадєніє? Не думаю…".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов