У Слов’янському районі відзначили 145-річчя від дня народження Лесі Українки

З нагоди відзначення та популяризації творів видатної української поетеси Лесі Українки у  закладах районної централізованої бібліотечної системи пройшов цикл різноманітних заходів під назвою «Гортаючи сторінки календаря…».

Як повідомляє пресс-служба Слов'янського району, увазі користувачів різних вікових категорій були запропоновані оформлені книжково-ілюстровані виставки-знайомства «Леся Українка – донька України», «Квітка на ім’я Українка», книжкові виставки-перегляди «Велика донька нашого народу», «Ти себе Україною звала…», експозиції книг «Співачка досвітніх вогнів», «Кохання Лесі Українки», тематичні викладки літератури «Мрії зламане крило», «Співоча душа України», «Берегиня українського народу».

Біля виставок в ході бесіди та спілкуванні присутні познайомилися з кращими зразками творчої спадщини видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки – Лесі Українки, дізналися про її життєвий та творчий шлях, поетичні надбання, за допомогою документальних джерел з’ясовували, які видатні особистості відіграли важливу роль в її житті, а також з’ясували, що недарма її називають в народі дочкою Прометея, бо саме вона перейнялася творчістю Тараса Шевченка і понесла далі естафету правди, добра і людяності.

Літературно-поетичний альманах «Дзвінка струна Лесиного слова», поетичний вернісаж «Поезія – безмежний дотик до душі», усний журнал «Хотіла б я піснею стати…» для користувачів юнацького віку пройшов в бібліотеках-філіях для дітей смт Райгородок та Черкаське, бібліотеках-філіях сіл Мирне, Красноармійське, Маяки, Сидорове, Тетянівка, Долина, Малинівка, Богородичне. Під час заходів присутні здійснили літературну подорож сторінками творів по місцях, де жила та творила відома українська особистість, читали мелодійні вірші Лесі Українки, вели розмову про кохання та про твори, в яких позначилися відблиски цього великого почуття.

Сторінкам нероздільного кохання великої поетеси були присвячені години поезії «Я тобі не дорікаю…», «На крилах пісень…», літературний портрет «Історія вічного кохання», літературно-біографічна вечірка «Леся Українка – амазонка, яка знайшла квітку папороті», які пройшли для присутніх користувачів в бібліотеках-філіях сіл Новомиколаївка, Дмитрівка, Сергіївка, Андріївка, Прелесне, Майдан, Рай-Олександрівка, бібліотеках-філіях для дорослих смт Билбасівка, Райгородок.

Бесіди, інформхвилинки, цікаві інформинки, коментовані читання пройшли також в усіх бібліотеках-філіях РЦБС біля літературно-мистецького календаря «Гортаючи сторінки календаря…», де читачі були ознайомлені з ювілейними датами відомих українських та сучасних поетів та письменників та познайомитися з кращими зразками вітчизняної літератури українських поетів та письменників.

У Слов’янському районі відзначили 145-річчя від дня народження Лесі Українки (фото) - фото 1 index (3) index (2)
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов