У Слов'янську проходить Всеукраїнська гра "Джура"

4 травня в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся другий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокiл" ("Джура").

Для дітей це не просто розвага. Патріотична гра розвиває вміння і навички справжніх захисників, загартовує дух і тіло. І найважливіше, що такі національно-патріотичні ігри відроджують традиції козацтва в нашій країні.

б (1 из 21)

Гра "Сокіл" ("Джура") об'єднує всю Україну. В її основі лежать козацькі традиції, що розвивають у дітей почуття патріотизму та національної самосвідомості.

У першому етапі цієї військово-патріотичної гри учасники змагалися в стрільбі. У другому творчому етапі під назвою "Ватра героїв" школярі повинні були розкрити тему козацтва. Оцінювалися акторська майстерність хлопців, оригінальність, вміння триматися на сцені і відповідність тематиці завдання.

б (3 из 21) б (4 из 21)

Кожен колектив по-різному представив своє бачення українського побуту і культури, а також важливі історичні події. Команди співали і танцювали, показували мініатюри, які змушували задуматися чи посміятися. А деякі давали можливість відчути себе учасником тих подій, які колись відбулися в нашій країні. І це неймовірно! Тому визначитися з переможцем буде дуже складно, адже всі впоралися з поставленим завданням ще раз показавши, наскільки молодь в нашому місті талановита і всебічно розвинена.

б (6 из 21) б (9 из 21) б (11 из 21) б (13 из 21) б (15 из 21) б (16 из 21) б (17 из 21) б (7 из 21)
б (18 из 21) б (20 из 21) б (21 из 21) б (19 из 21)

Третій спортивний етап гри відбудеться вже сьогодні, 6 травня, в Парку культури і відпочинку.

Інна Сущенко, фото Єва Бойко

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов