Сьогодні Україна відзначає День пам'яті

Щороку, починаючи з 2005-ог, 8 та 9 травня відзначаються дні пам'яті та примирення присвячені пам'яті жертв Другої світової війни, який був заставлений генеральної Асамблеєю ООН. 

Як відомо, 8 травня 1945 року Антигитлеровская коаліція офіційно прийняла Акт про беззастережну капітуляцію збройних сил нацистської Німеччини, підписаний начальником Оперативного штабу ОКВ генерал-полковником Альфредом Йодлем за дорученням президента Німеччини Карла Деніца. Акт був підписаний ще 7 травня в Реймсі (Франція), проте ратифікований наступного дня в Берліні. З цього нагоди 8 травня 1945 у багатьох містах Європи і США були проведені багатолюдні святкування.

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 листопада 2004 року, приуроченої до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі, проголошені присвячені пам'яті жертв цієї війни Дні пам'яті та примирення, які відзначаються 8 і 9 травня.

В Україні офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі і перемоги над нацизмом проходять два дні - 8 і 9 травня починаючи з 2014 року. Планувалося, що і в подальшому в Україні День пам'яті загиблих буде починатися 8 травня - разом з Європою і світом, і триватиме традиційно 9 травня.

День пам'яті і примирення встановлений Указом Президента України Петра Порошенко №169 /2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі і 70-ї річниці закінчення Другої світової війни» від 24 березня 2015 року.

мак
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов