Слов'янці взяли золото на чемпіонаті Європи з плавання

З 30 квітня по 7 травня в португальському місті Фуншал проходив чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів-інвалідів з вадами зору та ураженням опорно-рухового апарату.

У складі збірної України Донеччину на змаганнях представляли 9 спортсменів: Заслужені майстри спорту України Олександр Мащенко, Віктор Смирнов, Дмитро Залевський, Ірина Соцька, Данило Чуфаров, майстри спорту України міжнародного класу Ярослав Семененко, Олександр Комаров, Ніна Козлова, майстер спорту України Сергій Лапченко. Плавців тренують Заслужені тренери України: Василь Лисенко, Андрій і Світлана Казначеєви.

За підсумками змагань у активі спортсменів, що представляли Слов’янськ у складі Донецької області опинилося 16 медалей: 3 золотих, 5 срібних і 8 бронзових.

Володарями «золота» у своїх дисциплінах та нозологіях стали:

- Олександр Мащенко (м. Слов’янськ) – 100 м брасом (SB11); 100 м вільним стилем (S11);

- Ірина Соцька (м. Слов’янськ) – 100 м на спині (S2);

Срібні нагороди для України і Донецької області принесли:

- Дмитро Залевський (м. Слов’янськ) – 100 м на спині (S11);

- Сергій Лапченко (м. Слов’янськ) – 50 м брасом (SB2);

- Олександр Мащенко (м. Слов’янськ)– 50 м вільним стилем (S11), 200 м комплекс (SM11);

- Віктор Смирнов (м. Слов’янськ) – 400 м вільним стилем (S11);

Бронзові призери чемпіонату Європи:

- Віктор Смирнов (м. Слов’янськ) – 100 м на спині (S11), 50 м вільним стилем (S11), 200 м комплекс (SM11), 100 м брасом (SB11);

- Дмитро Залевський (м. Слов’янськ) – 400 м вільним стилем (S11);

- Ірина Соцька (м. Слов’янськ) – 50 м на спині, 50 м вільним стилем (S2);

- Ніна Козлова (м. Слов’янськ) – 100 м брасом (SB6);

Зазначимо, що збірна України здобула перемогу в командному заліку на змаганнях: усього в її доробку опинилося 98 медалей: 37 золотих, 36 срібних та 25 бронзових (Донеччини внесла в загальну скарбничку 25 медалей: 7 золотих, 8 срібних і 10 бронзових).

Чемпіонат Європи дав можливість багатьом спортсменам показати свій рівень напередодні Паралімпійських ігор, які проходитимуть у Ріо-де-Жанейро з 7 по 18 вересня 2016 року.

Турнирная_таблица
index (2)
index (3)
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов