Керівники Черкаського селищної ради розповіли начальнику слов'янської поліції про свої проблеми

Під час робочої поїздки Сергій Альошин зустрівся із головою Черкаської селищної ради, а також старостою сіл Майдан і Чарівне. Головними темами для спілкування стала боротьба з незаконним прийомом металобрухту і самогоноварінням, перевірка роботи розважальних закладів та торгових об'єктів.

При зустрічі з начальником Слов'янського відділу поліції Сергієм Альошиним староста села Майдан і села Прелесне Юрій Шевченко позначив одну з головних проблем, яка хвилює місцевих жителів: наявність незаконних пунктів прийому металобрухту. За його словами, люди скаржаться на те, що з їх ділянок викрадаються всі вироби з чорного та кольорового металу.

Начальник поліції розповів, що боротьбі з незаконним обігом металобрухту приділяється велика увага, тільки з початку року співробітники поліції зафіксували понад 75 фактів порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом. Серед них 7 - незаконні пункти прийому металу і більше 65 фактів перевезення металу без відповідних документів.

- Якщо жителям що-небудь відомо про існування незаконних пунктів прийому металобрухту їм треба негайно звертатись до дільничного офіцеру, який обслуговує дану територію, або повідомляти про порушення за телефоном «102», - сказав начальник поліції.

Голова Черкаської сільської ради Сергій Падалка розповів про те, що на його території є традиційна для сільської місцевості проблема - наявність очагів самогоноваріння.

За словами полковника поліції Сергія Альошина, цьому питанню співробітники сектора превентивної діяльності завжди приділяли підвищену увагу - цього року на п'ятьох жителів с. Прелесне і с. Майдан було складено протоколи за ст.176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення».

Також Сергій Альошин звернувся до глави сільради з ініціативою обмежити продаж спиртних напоїв у нічний час на їх території, що дозволить значно знизити рівень злочинів. Велика частина правопорушень скоюють громадяни у стані алкогольного сп'яніння.

Крім того глава сільради озвучив ще ряд проблем, які існують в районі та разом із правоохоронцями намітили шляхи їх вирішення.

Нагадуємо, що територію сіл Чарівне, Майдан і Привілля обслуговує лейтенант поліції Сергій Гайдук, який несе службу на Черкаській дільниці. Зв'язатися з ним можна за телефоном (099) 117-76-50 або під час особистого прийому громадян, які він проводить в сільських радах с. Прелесне: щовівторка з 9.00 до 11.00, с. Привілля: щочетверга з 18.00 до 21.00. Черкаський дільниці: щосуботи з 10.00 до 13.00

selo (2)
selo (3)
selo (4)

Слов'янський відділ поліції

ГУНП в Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов