Вихованці ЦДЮТ у Слов'янську зустріли гостей з Німеччини і незабаром поїдуть у Лейпциг

21 травня 2016 року Центр дитячої та юнацької творчості приймав поважних гостей з м. Лейпциг (Німеччина). Слов’янськ відвідали директор соціокультурного клубу «Анкер» Хайке Енгель з Анною Франс, керівник молодіжної організації Тіль Гюльднер та спеціаліст по справам молоді Марсель Монтай. Організувати зустріч з представниками клубу «Анкер» допомогла генеральний директор заводу «СЗВІ» Бурлуцька Л.А. Саме вона познайомилася з представниками соціокультурного клубу «Анкер» під час робочої поїздки. З цього і почалась їх спільна діяльність. Також на зустрічі з гостями з Німеччини були присутні міський голова Лях В.М. і заступник міского голови Підлісний Ю.І.

Дуже показовим став момент, що зустріч відбулася саме у  час святкування в Україні «Дня Європи».

Лейпцизький клуб «Анкер» вже довгий час допомагає дітям з країн і регіонів, в яких відбувалися бойові дії.

Запросити до себе в цей раз вирішили 20 вихованців Центру дитячої та юнацької творчості міста Слов’янська. Але окрім того, метою німецьких гостей було дізнатися якомога більше про стан позашкільної освіти у нашому місті, познайомитися з роботою ЦДЮТ, його педагогічним складом і, звичайно, вихованцями.

«Очень важно, чтобы дети могли сдружиться, вместе изменить мир и разбить границы между странами»,- заявила Хайке Енгель,  директор соціокультурного клубу «Анкер».

Для того, щоб познайомити німецьких представників із роботою Центру дитячої та юнацької творчості, була проведена екскурсія будівлею позашкільного закладу, презентація роботи всіх гуртків і напрямів ЦДЮТ і концерт вихованців. Також гості відвідали клуби за місцем проживання.

Подорож до Німеччини – важливий етап для дітей з України, бо це не лише можливість побачити іншу країну, але й познайомитися з європейською молоддю, поділитися своїми планами і проектами, зав’язати нові знайомства і отримати багато вражень. Безумовно, це великий крок до того, щоб прискорити європеїзацію позашкільної освіти в країні.


Текст Лідія Хаустова
Фото Катерина Донцова

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов