Слов`янська кримінально-виконавча інспекція, Служба у справах дітей та Слов`янська поліція провели спільний рейд

19 травня Слов'янський міськрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області разом із Службою у справах дітей Слов'янського міськвиконкому і Відділом поліції здійснили спільний рейд з метою проведення профілактичної роботи серед неповнолітніх, які мають проблеми з законом.

Під час заходу були відвідані помешкання дітей для огляду матеріально-побутового стану, налагодження контакту з їх родинами і визначення майбутніх напрямків роботи з неповнолітніми.

Начальник служби у справах дітей Соколова Олена і головний спеціаліст Коваленко Ірина спілкувалися з батьками юних порушників з питань виховання та правового захисту. Старший інспектор Слов'янського відділу поліції ГУНП України в Донецькій області Язан Наталя ще раз нагадала юнаками про їх відповідальність перед законом і виправлення поведінки.

Інспектор Слов'янського МРВ КВІ Чала Анастасія разом з фахівцем (з питань соціальної роботи із суб'єктами пробації) Касіловою Анжелою відвідали неповнолітніх, які знаходяться під обліком, і провели з родинами корегуючу роботу щодо виконання індивідуального плану спільних з дітьми дій в рамках здійснення контролю над виконанням покарань. Психолог інспекції Богдан Оксана надала рекомендації підобліковим щодо налагодження стосунків в родині.

Такі рейди завжди мають позитивні результати як для контролю над поведінкою неповнолітніх порушників, так і для визначення пріоритетних напрямків роботи для подолання злочинності серед дітей міста.

Богдан Оксана

Психолог Слов`янського МРВ КВІ УДПтС України в Донецькій обл.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов