Не дамо красти кошти платників податків! Біля Слов'янської міської ради пройшла акція

Сьогодні біля адмінбудівлі Слов'янської міської ради за ініціативи Руху "Сильні громади Донеччини" відбулася акція на підтримку Системи публічних електронних закупівель ProZorro в м. Слов’янську, вимагали встановленння мінімальної порогової суми для державних закупівель.

Більшість ресурсу грошей людей в Україні по суті крадеться і рішення, які хоч якось намагаються виправити ситуацію, дуже важко приймаються.

Така ситуація склалася у Слов'яську із системою електронних закупівель. Система PROZORRO дозволяє нарешті вивести тендерні закупівлі з тіні, які в більшості проходили через корупційну складову, були частиною заробляння чиновників і представників політичних партій в країні. Цей інструмент прозорих державних закупівель був розроблений волонтерами задля економії коштів, як показує практика - це близько 20% економії. Крім того, ця система змушує конкурувати між собою постачальників. 

Пролема у тому, що Слов'янська міська рада вже довгий час не може встановити мінімальний поріг державних закупівель від якого будуть застосовувати систему електронних закупівель. 

Депутати Слов'янської міської ради з фракцій "Самопоміч", "Наш Край", БПП "Солідарність" і "Аграрна партія" підтримали встановлення мінімального порогу в 10 тис. гривень для державних закупівель через Систему публічних електронних закупівель ProZorro, а от "Опозиційний блок" бажає встановити порогову сумму від 50 тисяч гривень. Як показує статистика, питома вага закупівель до 50 тис. грн. становить від 70 до 84% в різних містах, а це означає, що ті ж 70-80% закупок у місті знову опиняться під загрозою використання корупційних схем та набивання кишень. Тут вже постає питання - чи хоче Слов'янська міська рада боротися з корупцією? 

Задля того, щоб місцева влада почула вимогу громади, активні жителі міста та представники Руху "Сильні громади Донеччини" провели біля виконкому акцію, спрямовану на просування системи PROZORRO і встановлення мінімальної порогової сумми державних закупівель. Чітка аргументація та використання досвіду успішних країн та міст України - основа, на яку спираються активісти, що прийшла сьогодні під виконком.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов