У Слов'янську нагородили учнів-переможців олімпіад, конкурсів та спортивних змагань

Уже за традицією наприкінці у Слов'янську відбувається учнівське свято"Учнівський ярмарок" - церемонія нагородження учнів-переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань.

Сьогодні у стінах ЗОШ №12 зібрались 133 учні-переможці олімпіад Донецької області, Загальноукраїнських олімпіад, їх батьки, вчителі та представники міської влади.

Урочисто відкрити захід надали міському голові Слов'янська Вадим Лях, який подякував педагогам та батькам за такі скарби та привітав самих учнів. Також Вадим Лях пообіцяв збільшити суму стипендії талановитих та успішних учнів нашого міста.

Нагороджували у декільках номінаціях:

  • "Ерудит" - учнівський конкурс початкової ланки
  • Обласні та міжнародні учнівські олімпіади
  • Мова та література
  • Конкурс ім. Петра Яцика+юні журналісти
  • Сучасні науки: біологія, хімія, географія, історія, право, економіка
  • Науки майбутнього: інформатика, інформаційні технології, математика, фізика
  • Юні науковці. мала академія наук
  • Молоді майстри. Трудове навчання
  • Спортивні ігри.

Молоді таланти нагородили грамотами, цінними подарунками та книжками. Офіційну частину нагородженя доповнили виступи танцювальних та співочих колективів міста.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов