У Слов'янську молодь буде створювати авторські проекти: "ЮНІСЕФ Україна" запустив програму малих грантів

29 червня 2016 року "ЮНІСЕФ Україна" запустив програму малих грантів для молоді віком від 14 до 25 років для створення їх авторських проектів у Слов’янську та Донецькій області.  У нашому місті ця програма втілюється в життя на базі платформи ініціатив «Теплиця». 

"С помощью этой инициативы мы хотим активизировать огромный потенциал молодых людей на востоке Украины" - розповіла координатор з питань надзвичайних ситуацій ЮНІСЕФ в Україні Наталья Стойковська на відкритті проекту в Слов’янську. Сьогодні наша молодь презентувала перші 7 ідей:

1)Молодіжний рух "Butterfly" (м.Слов’янськ)
2)Школа журналістики "Light" (м.Слов’янськ)
3)Дитяча кімната для важких дітей "Будь собой" (м.Маріуполь)
4)  Альтанка "Модная тусовка" (с.Червоний Лиман)
5) Історичний музей "Люби і знай свій рідний край"  в Маяках(м.Слов’янськ)
6) "Подвір’я навчального закладу" (м.Сівервьк)
7) Майданчик для дискотек "Музикальная лихорадка" (Олександівка)

Також  у рамках цього заходу відбулась лекція "Відео, як інструмент для проведення соціальних кампаній", яку провів Крістоф Шлюпп (один з представників ЮНІСЕФ). Він розповів про зйомку однохвилинних соціальних фільмів. Були представлені роботи, що  під силу створити кожному, щоб тим самим зацікавити молодь працювати над подібними роликами. Також Крістоф розповів про проведення спеціального семінару  під назвою "the one minutes Jr.", у якому беруть участь 20 талановитих людей. По закінченню тижня вони знімають 20 фільмів на певну соціальну тематику тривалістю в одну хвилину. Переможець  цього тренінгу виграє поїздку на майстер-клас до Амстердаму.

"До речі, такий тренінг буде проводитися в "Теплиці" в вересні-жовтні", - додав Крістоф.

 Наступним пунктом програми були 2 майстер-класи . На першому , під назвою "Розвиток лідерських навичок", який провела команда UReport,  учасники програми обговорювали глобальні проблеми не тільки  нашої країни, але й всього світу та шляхи їх вирішення . Також пройшла інтерактивна гра "Крок за кроком до відповідальності", яку провів громадській центр "Волонтер". На ньому молодь грала в розвиваючі настільні ігри.

Захід завершився виступом яскравої молодіжної групи "Урбаністан".


Текст: Сущенко Інна
Фото: Бойко Єва

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов