Будні бойової служби бійців Східного ОТО

Щодня, вдень і вночі, особовий склад підрозділів з охорони опорних пунктів військової частини 3035 проводить тренування з бойової готовності щодо відбиття ймовірного нападу противника.

Особовий склад вдосконалює професійні навички, підвищує рівень як особистої бойової готовності, так і в складі підрозділу.

«Наш опорний пункт знаходиться на важливому та небезпечному напрямку, і від рівня нашої підготовки залежить спроможність підрозділу протистояти раптовому нападу противника», - зауважив старший солдат Володимир Істратій.

Гранатометник солдат Олександр Вертуненко під час занять відпрацьовує взаємодію зі старшим взводного опорного пункту щодо управління вогнем та корегує свою роботу у відповідності до отриманої задачі.

«До збройного конфлікту на Донбасі я працював муляром. Тепер прийшлось опановувати фах кулеметника», - ділиться солдат Олег Грабчак, - «моє основне завдання – знищення піхоти ворога та вогневе прикриття своїх товаришів. Щоденні тренування, особливо вночі, дуже корисні для підтримання себе в тонусі».

Солдат Ярослав Обертюх розповів, що отримав цінні знання від офіцерів щодо охорони об’єкту та порядку дій при відбитті збройного нападу. «Досвід, отриманий командирами з перших днів АТО, з часу відбиття нападів на військові частини на Донеччині та Луганщині, дуже корисний. Ці знання можуть статися нам в нагоді у разі загострення ситуації».

В минулому будівельник, а зараз помічник гранатометника солдат Ярослав Коріков, батько чотирьох дітей, за покликом серця пішов у військкомат і зараз захищає свою сімю на сході України.

«Термін моєї служби за мобілізацією закінчується і, звісно, хочеться додому, до родини. Але якщо виникне необхідність – знову повернусь до своєї частини. Буду виховувати у своїх синів та онуків почуття патріотизму та любові до України, адже вона одна на всіх», - підсумовує Ярослав Ярославович.

Незважаючи на те, що об’єкти, на яких несуть службу гвардійці військової частини 3035, знаходяться не на передньому краю оборони, «подарунки» з протилежної сторони долітають і сюди. Цілком можливий і вихід диверсійно-розвідувальної групи на наші позиції, тому підтримання постійної бойової готовності – запорука життя та здоров’я кожного бійця.

3

4

10

Група інформації і комунікації Східного ОТО

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов