У Слов'янській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

04 липня під керівництвом голови Слов’янської райдержадміністрації Олега Власова відбулася апаратна нарада.

На нараду було запрошено всіх керівників відділів, структурних підрозділів та управлінь, що звітували про проведену роботу за тиждень.

Розпочала нараду традиційно начальник відділу діловодства та контролю Лариса Медвєдєва.

За минулий тиждень до райдержадміністрації надійшло 6 письмових та 1 усне звернення з наступних питань: вирішення сусідського конфлікту, відмову в призначенні соціальної допомоги як одинока мати, призначення соціальної допомоги при народженні дитини, як одинока мати та як малозабезпечена сім’я, відновлення електропостачання, незгоду з ціною на дрова, сприяння у відновленні клубу в с. Олександрівка. Всі отримані звернення взяті на контроль.

Через Урядову гарячу лінію надійшло 31 звернення, в яких порушувались питання:

- соціального захисту – це питання субсидії, надання оздоровчих путівок для дітей, призначення соціальної допомоги при народженні дитини, як одинокій матері та малозабезпеченій сім’ї, переоформлення документів та відмова в призначенні, а також затримка їх виплат;

- житлово-комунального господарства: ремонт дороги по вул. Лесі України в сел. Билбасівка.

По «Телефону довіри» за минулий тиждень надійшло 1 повідомлення, яке вирішено позитивно.

Що стосується заборгованості бюджетних установ з цього питання доповідь надала начальник фінансового управління Ірина Петрова. Станом на 01 липня 2016 року працівникам бюджетних установ Слов`янського району нарахована заробітна плата за червень 2016 року у сумі 6041,3 тис. грн. Розрахункові виплати за зазначений період проведені на суму 4824,4 тис. грн. Заборгованість із заробітної плати поточна, складає 1216,9 тис. грн. Строк виплати заробітної плати за другу половину червня становить 7 липня.

Також з приводу заборгованості звіт було надано і начальником ПФУ у м. Слов’янськ та Слов’янському районі Олена Литвиненко. Виплата пенсії по Слов’янському об’єднаному управлінню ПФУ Донецької області за червень було виплачено в повному обсязі.

Донецка ОДА

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов