У Центральній бібліотеці Слов'янська відбувся моноспектакль

У День звільнення Слов'янська від проросійських терористів на мешканців міста чекав подарунок - у Центральній біблітеці відбулася моновистава "Жінка, яка йшла поруч".

Талановита акторка Ольга Бразинська зіграла для аудиторії унікальну моновиставу: "Жінка, яка цшла поруч..." за мотивами п'єси "Таїна буття" І.Іващенко, інсценізація заслуженої артистки України Людмили Колосович.

Після святкового концерту мешканці і гості міста відправилися до читальної зали Центральної бібліотеки, аби насолодитися талановитою грою Ольги Бразинської. Аудиторія зібралась різна, як у плані вікових категорій, так і у плані зайнятості. 

Історія про кохання до великого митця слова Івана Франка нікого не залишила байдужим. Глядачі, які зібрались у стінах бібліотеки, були вражені витонченою грою та чуттєвістю виконавиці ролі. Актриса грає висоту та трагедію жінки, яка стала заручницею її всепоглинаючого та жертовного кохання до генія..Любовна лінія моновистави переконливо представлена лейтмотивами недосяжної мрії, ліричної, зворушливої мелодії жіночого серця, яка є символом чистоти, життя і сподівань.

Більшої емоційності моновиставі додало звукове оформлення та декорації. Найважливішою візуальною деталлю вистави є екран, який виконує метафоричну функцію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов