Стрєлков розповів, як йому боляче за Слов'янськ

У річницю взяття ЗСУ міста Слов'янськ Ігор Стрєлков, який два роки тому зі своїми бойовиками здав місто, розповів про свої жалі з приводу цієї поразки «ДНР».

Новину повідомляє «Преса України».

Колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков, як відомо, командував бойовиками, які утримували місто Слов'янськ в боях проти ЗСУ. Саме він віддав наказ бойовикам про відхід з цього стратегічно важливого населеного пункту. 5 липня - річниця взяття українськими військами Слов'янська, з приводу чого Стрєлков висловив свої думки.

«Сьогодні рівно два роки виходу гарнізону зі Слов'янська. Мені приходить на личку багато листів від захисників і соратників. Різних за змістом, але загальних в одному: у всіх - біль. Біль за те, що не змогли відстояти місто і за те, що до цих пір не зуміли його звільнити. Практично всі учасники оборони (крім кількох «перевертнів», які мерзенно розміняли совість на матеріальні блага) розуміють причини виходу і його необхідність. Упевнений в правильності прийнятого тоді рішення і я сам. І, все таки, мені теж боляче», - зізнався Стрільців.

Саме його, до речі, звинувачують інші ватажки бойовиків в здачі міста, називаючи це «ганебною втечею». Однак Стрєлков продовжує наполягати на тому, що вчинив правильно. Він упевнений, що рано чи пізно його вчинок буде переоцінений.

«Друзі! Не дивлячись на всі наші втрати - нічого не було марним. Переконаний - наш праця не пропала марно. І коли-небудь історію позбавлення Росії (всієї!) Від наслідків горбачевско-єльцинського зради почнуть писати з Криму і Слов'янська. Саме так», - сказав він. 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко здійснив у вівторок, 5 липня,робочу поїздку в Донецьку область. Він почав її з відвідування гори Карачун, де поклав квіти до пам'ятного знаку та вшанував пам'ять воїнів, які загинули під час бойових дій. З нагоди другої річниці визволення Слов'янська і Краматорська від проросійських бойовиків глава держави підкреслив, що за два місяці в Донецькій області має бути відбудована радіо-телевізійна передавальна станція «Краматорськ».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов